موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/102306 :کد

نامزد جمهوریخواه آمریکا

ترامپ از اظهارات خود علیه زنان عذرخواهی کرد

  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ — ۱۸:۱۰
تعداد بازدید : ۳۲۹   
 تحلیل ایران -ترامپ از اظهارات خود علیه زنان عذرخواهی کرد

نامزد جمهوریخواهان آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ پس از معذرت خواهی از زنان به واسطه اظهارات غیر اخلاقی خود علیه آنها با یک رسوایی جدید مواجه شده اما این بار مخاطب ترامپ، دختر وی است.

 

نامزد جمهوریخواهان آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ پس از معذرت خواهی از زنان به واسطه اظهارات غیر اخلاقی خود علیه آنها با یک رسوایی جدید مواجه شده اما این بار مخاطب ترامپ، دختر وی است.

 

به گزارش تحلیل ایران، «دونالد ترامپ» نامزد جمهوریخواهان آمریکا در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ این کشور، دیروز شنبه با انتشار یک پیام ویدئویی در صفحه فیسبوک خود، از اظهارات خود علیه زنان عذرخواهی کرد و در عین حال مدعی شد که همه این افشاگری ها توطئه ای با هدف دور کردن اذهان جامعه از مسائل سیاسی و مهمتر است.


وی در ویدئویی که روز جمعه منتشر شده بود زنان را تحقیر کرده و از آنان به عنوان موجوداتی مبتذل نام می برد که در ازای وقت گذرانی با یک ستاره آمریکایی حاضر به زیر پا گذاشتن همه اصول اخلاقی خود هستند.


مهر نوشت: اظهارات ترامپ که خطاب به «بیلی بوش» مجری سابق یکی از برنامه های شبکه «ان بی سی» بیان می شود، به قدری زننده است که بزرگان حزب جمهوریخواه را آن هم در آستانه دومین مناظره انتخاباتی با «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات رقابت ریاست جمهوری ۲۰۱۶، حسابی شوکه کرده است.


این در حالی است که برخی از جمهوریخواهان کناره گیری ترامپ را خواستار شده اند و اما با بالا گرفتن انتقادات از ترامپ؛ نامزد جمهوریخواهان اعلام کرد: از رقابت انتخاباتی کناره گیری نمی کند.بر اساس گزارش های موجود بیش از ۱۰ نفر از اعضای حزب جمهوریخواه اعلام کردند که دیگر از ترامپ پشتیبانی نخواهند کرد.


از سوی دیگر برخی جمهوریخواهان هم جایگزینی «مایک پنس» معاون ترامپ را به جای وی در انتخابات ریاست جمهوری خواستار شده اند. اما پنس این پیشنهاد را رد کرده و گفته اگرچه نمی توانم از این اقدام ترامپ دفاع کنم ،اما همچنان به حمایت از وی ادامه خواهم داد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :