موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/102309 :کد

تمرین تیم ملی فوتبال

شبی عاشورایی در بازی مقابل کره ای ها

  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۱
تعداد بازدید : ۲۷۵   
 تحلیل ایران -شبی عاشورایی در بازی مقابل کره ای ها

ملی پوش تیم فوتبال در تمرین امروز تیم گفت: در بازی سه شنبه مقابل کره جنوبی یک شب عاشورایی در ورزشگاه داریم.

 

ملی پوش تیم فوتبال در تمرین امروز تیم گفت: در بازی سه شنبه مقابل کره جنوبی یک شب عاشورایی در ورزشگاه داریم.


به گزارش تحلیل ایران، امید ابراهیمی افزود: هواداران همیشه از تیم ملی حمایت کردند و همه ما این شب عزیز را درک می‌کنیم و امیدواریم هم نتیجه خوبی بگیریم و هم یک شب عاشورایی در ورزشگاه داشته باشیم.

ابراهیمی در ابتدای تمرین امروز تیم ملی فوتبال گفت: خدا را شکر از بازی با ازبکستان 3 امتیاز بدست آوریم و خوشبختانه شرایط تیم از نظر روحی خوب است و تلاش می‌کنیم که بهترین عملکرد را مقابل کره جنوبی داشته باشیم.

او در ادامه افزود:‌ کره همیشه تیم خوبی بوده و خیلی از بازیکنانش در فوتبال اروپا بازی می‌کنند؛ همیشه بازی با کره جنوبی، بازی سختی بوده است اما ما موفق عمل کرده‌ایم.هافبک ملی‌پوش استقلال درخصوص اینکه چقدر برای حضور در این مسابقه شانس دارد، گفت: سرباز تیم ملی هستم و تلاش می‌کنم اما این مربی است که تشخیص می‌دهد چه بازیکنی در زمین به میدان برود.

خبرنگار خبرگزاری صداوسیما نوشت: ابراهیمی درباره مشت‌های گره کرده بازیکنان کره‌ و ماسک‌های مشکی ‌رنگی که آنها در هنگام ورود به ایران زده بودند گفت: تیم ما تمرکز روی مسابقه دارد و کاری به واکنش ها، حرف‌ها و کارهایی که کره‌ای‌ها می‌کنند، ندارد. ما به خودمان فکر می‌کنیم و انشاءالله با همین تمرکز 3 امتیاز را می‌گیریم.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :