موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/102313 :کد

بازیکنان پرسپولیس

لحن اعتراض‌آمیز بازیکنان پرسپولیس به برانکو

  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ — ۱۹:۴۸
تعداد بازدید : ۴۹۴   
 تحلیل ایران -لحن اعتراض‌آمیز بازیکنان پرسپولیس به برانکو

بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین امروز این تیم، با لحن اعتراض‌آمیز از سرمربی تیم‌شان درخواست کردند موضوع بدقولی مالی باشگاه را پیگیری کند.

 

بازیکنان پرسپولیس در پایان تمرین امروز این تیم، با لحن اعتراض‌آمیز از سرمربی تیم‌شان درخواست کردند موضوع بدقولی مالی باشگاه را پیگیری کند.

 
 

به گزارش تحلیل ایران، در اواخر تمرین امروز (یکشنبه) پرسپولیس، اتفاق مهمی رخ داد که می تواند در روزها و هفته‌های آینده به یکی از پربحث‌ترین مسائل فوتبال باشگاهی کشورمان بدل شود.


در انتهای تمرین، بازیکنان پرسپولیس به سمت برانکو ایوانکوویچ رفتند و اعتراض‌شان نسبت به عدم دریافت مطالبات این فصل خود را به گوش سرمربی تیم رساندند. آنها به سرمربی تیم خود گفتند از اول فصل منتظر هستند تا باشگاه پول بدهد اما خبری از پول نشده است. قرار بود روز گذشته، حساب بازیکنان شارژ شود و چون این اتفاق رخ نداده، عصبانیت بازیکنان را در پی داشت.


خبرنگار تسنیم نوشت: برخی بازیکنان که از این بدقولی‌ها خسته شده بودند به برانکو می‌گفتند: ما هم خانواده و خرج داریم اما از سوی باشگاه هیچ اقدامی در مورد پرداخت پول صورت نمی‌گیرد.


سرمربی سرخپوشان نیز در جواب این مطالبات، فقط می‌گفت: با طاهری صحبت کردم و او گفته که حتماً در هفته آینده، پول‌ بازیکنان پرداخت می‌شود. باید تا هفته دیگر صبر کنیم و خودم هم پیگیری می‌کنم تا بتوانید به پول‌تان برسید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :