موضوعات ‌مرتبط: فناوری علم و فناوری

a/102335 :کد

دانش و فناوری:

سریال آتش گرفتن باتری های گوشی نوت ۷ پایانی ندارد

  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ — ۲۲:۲۳
تعداد بازدید : ۵۹۹   
 تحلیل ایران -سریال آتش گرفتن باتری های گوشی نوت ۷ پایانی ندارد

سریال آتش گرفتن باتری های گوشی نوت ۷ پایانی ندارد و این بار یکی دیگر از این گوشی های جنجالی در ایالت مینه سوتای آمریکا آتش گرفته است.

 

سریال آتش گرفتن باتری های گوشی نوت ۷ پایانی ندارد و این بار یکی دیگر از این گوشی های جنجالی در ایالت مینه سوتای آمریکا آتش گرفته است.

 

به گزارش تحلیل ایران، نکته نگران کننده این است که این گوشی هم جزء گوشی هایی بوده که باتری آن تعویض شده است، اما ظاهرا حتی این تعویض ها هم مشکل یاد شده را برطرف نمی کند.چند روز قبل یکی دیگر از این گوشی ها در جریان پروازی در کنتاکی آمریکا آتش گرفت. انتشار گسترده این خبر باعث شد هر چهار اپراتور عمده تلفن همراه آمریکا از مشترکان خود بخواهند در صورت تمایل گوشی نوت ۷ خود را تعویض کنند.


Abby Zuis قربانی آتش گرفتن گوشی نوت ۷ در مینه سوتا بوده است. وی که تنها ۱۳ سال دارد، می گوید این گوشی روز جمعه در زمان استفاده از محل باتری آتش گرفته و قاب آن نیز از شدت گرما ذوب شده است.


مهر نوشت: سامسونگ که این روزها به همین علت با انتقادهای گسترده ای مواجه است می گوید ما در تلاشیم به مشتریان خود تضمین دهیم که تمامی اقدامات ضروری برای حل این مشکل و کمک به خانواده Zuis و دخترشان را انجام می دهیم. امنیت مشتریان برترین اولویت ماست و ما در حال تحقیق در مورد این رویداد هستیم. سامسونگ همچنین فروش گوشی نوت ۷ را تا زمان رسیدن به نتیجه قطعی در مورد علت این آتش سوزی ها متوقف کرده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :