موضوعات ‌مرتبط: سیاسی حوادث

a/102347 :کد

طوفان متیو در ایالت کارولینا

تلفات طوفان متیو به ۱۵ نفر رسید

  یکشنبه ۱۸ مهر ۱۳۹۵ — ۲۳:۱۷
تعداد بازدید : ۲۷۴   
 تحلیل ایران -تلفات طوفان متیو به ۱۵ نفر رسید

طوفان متیو در ایالت کارولینا تا کنون ۱۵ کشته بر جای گذاشته و هزاران نفر را مجبور به ترک خانه‌هایشان کرده است.

 

طوفان متیو در ایالت کارولینا تا کنون 15 کشته بر جای گذاشته و هزاران نفر را مجبور به ترک خانه‌هایشان کرده است.

 
 

به گزارش تحلیل ایران، با گذشت زمان اندکی از طوفان «متیو» در ایالت کارولینای آمریکا، آمار کشته‌های این طوفان به 15 نفر رسیده است.


به نوشته خبرگزاری «آسوشیتدپرس»، طوفان متیو که در سواحل شمالی و شمال شرقی کارولینا جریان دارد خسارات زیادی بر جای گذاشته است.این طوفان موجب به راه افتادن سیل در مناطق شمال و شمال شرقی کارولینا شده است. پیش‌بینی می‌شود که متیو امشب از سواحل شرقی کارولینا خارج ‌شود.


فارس نوشت: نیروهای امداد می‌گویند تاکنون 887 نفر از افراد گرفتار در طوفان را نجات داده‌اند.«مک ‌کورنی» فرماندار ایالت کارولینا که ساعت 9 صبح امروز (یکشنبه) در کنفرانس خبری حاضر شده بود از افزایش شمار قربانیان این طوفان خبر داد.


وی گفت:‌ «یکی از قربانیان که خود را به پناهگاه رسانده بود به واسطه وضعیت وخیمی که داشته جان خود را از دست داد.»فرماندار ایالت کارولینا در ادامه گفت: «شرایط فوق‌العاده خطرناکی است. تصور می‌کنیم که سطح آب رودخانه تا دوشنبه و سه‌شنبه به اوج برسد.»


کورنی افزود: «مدل‌های هواشناسی نشان می‌دهند که طغیان آن رودخانه‌ها احتمالا شرایط بسیار بسیار خطرناکی ایجاد خواهد کرد.»طوفان متیو هفته گذشته هم در کشور هائیتی نزدیک به 800 کشته بر جای گذاشت و هزاران خانه را ویران کرد. سازمان ملل می‌گوید این طوفان شدیدترین حادثه طبیعی در هائیتی از زمان زلزله ویرانگر سال 2010 بوده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :