موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/102358 :کد

اظهارات ترامپ

اوباما به اظهارات ترامپ درباره زنان واکنش نشان داد

  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ — ۰۱:۰۳
تعداد بازدید : ۲۲۲   
 تحلیل ایران -اوباما به اظهارات ترامپ درباره زنان واکنش نشان داد

رئیس‌جمهور آمریکا به اظهارات رکیک نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور واکنش نشان داد.

رئیس‌جمهور آمریکا به اظهارات رکیک نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری این کشور واکنش نشان داد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، «باراک اوباما»، رئیس‌جمهور آمریکا بامداد دوشنبه (یکشنبه به وقت آمریکا) به اظهارات رکیک نامزد حزب جمهوری‌خواه در انتخابات ریاست‌جمهوری درباره زنان واکنش نشان داده و آن را «باورنکردنی» توصیف کرده است. 


اوباما در اظهاراتی که پالیتیکو آن را منعکس کرده گفت: «یکی از نگران‌کننده‌ترین مسائل درباره این انتخابات، بیاناتی است که از زبان گزینه اصلی حزب جمهوری‌خواه گفته می‌شود. لازم نیست آنها را تکرار کنم. بچه داخل سالن است.»


رئیس‌جمهور آمریکا سپس فهرستی از اظهاراتی که ترامپ به خاطر آنها سرزنش شده را برشمرد؛ وی گفت ترامپ علاوه بر بی‌احترامی به زنان به اقلیت‌ها، مهاجران و معتقدان به سایر مذاهب هم توهین کرده است. به گفته اوباما ترامپ همچنین افراد معلول را هم مسخره کرده، به نیروهای نظامی آمریکا توهین کرده و به کهنه‌سربازان این کشور ناسزا گفته است. 


اوباما گفت: «این، دو موضوع را گوشزد می‌کند. می‌گوید که او آنقدر به خودش نامطمئن است که می‌خواهد خودش را با پایین آوردن دیگران بالا ببرد. به شما توصیه نمی‌کنم چنین شخصیتی را به داخل اتاق خاگدیس راه ندهید.»


فارس نوشت : ترامپ در فیلمی که روزنامه واشنگتن‌پست روز جمعه منتشر کرده با لحنی مفتخرانه از تلاش‌هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان سخن گفته و عنوان می‌کند: «وقتی آدم ستاره باشد آنها (زنان) اجازه هر کاری را به او می‌دهند.»


وی در بخش‌های دیگر این فایل ویدئویی از رکیک‌ترین الفاظ برای توصیف تلاش‌هایش برای برقراری روابط جنسی با زنان استفاده می‌کند. نامزد انتخابات آمریکا همچنین به یک مورد تلاش ناموفق برای فریب جنسی یک زن اشاره می‌کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :