موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/102381 :کد

گردهمایی ترامپ

ترامپ پیش از مناظره با کلینتون با زنان گردهمایی برگزار کرد

  دوشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۵ — ۰۵:۰۲
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -ترامپ پیش از مناظره با کلینتون با زنان گردهمایی برگزار کرد

دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا ساعاتی پیش از مناظره با هیلاری کلینتون رقیب دمکرات خود یک گردهمایی غافلگیر کننده از زنانی تشکیل داد.

دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا ساعاتی پیش از مناظره با هیلاری کلینتون رقیب دمکرات خود یک گردهمایی غافلگیر کننده از زنانی تشکیل داد که مدعی شد مورد سوء استفاده جنسی توسط بیل کلینتون شوهر هیلاری قرار گرفتند.

 

به گزارش تحلیل ایران ،  از سن لوییس ، ترامپ در شروع گردهمایی در این شهر که میزبان دومین مناظره از سه مناظره پیش بینی شده تا قبل از انتخابات هشتم نوامبر است، گفت :' این چهار زن ( که همراهش بود) بسیار شجاع خواسته اند، اینجا باشند. '


ترامپ تهدید کرده بود که در طول مناظره مورد خلافکاری های گذشته بیل کلینتون صحبت خواهد کرد و به تشدید حملات خود به رئیس جمهوری سابق امریکا از روز جمعه زمانی که ویدئویی در مورد حرف های رکیک و زننده اش در مورد زنان انتشار یافت، دست زده است.


ستاد مبارزه انتخاباتی کلینتون به این اقدام به عنوان یک لکه ننگ و یک رقابت از بیخ و بن مخرب پاسخ داد.


ایرنا نوشت: جنیفر پالمیری سخنگوی ستاد انتخاباتی گفت : هیلاری کلینتون چنین می پندارد که باید از این فرصت به دست آمده از مناظره در تالار این شهر برای صحبت کردن با رای دهندگان در صحنه و مدعوین در باره مسائل مهم برای آنها صحبت کرد و این لکه ننگ آن را تغییر نخواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :