موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/102519 :کد

جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه

فرانسه در برابر هلند به پیروزی ارزشمند دست یافت

  ﺳﻪشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ — ۰۵:۲۱
تعداد بازدید : ۲۸۷   
 تحلیل ایران -فرانسه در برابر هلند به پیروزی ارزشمند دست یافت

فرانسه با گلی که پوگبا به ثمر رساند پیروزی ارزشمندی را در خانه هلند به دست آورد. بلژیک هم در شبی که بنتکه تاریخ‌ساز شد، جزایر فارو را در هم کوبید.

فرانسه با گلی که پوگبا به ثمر رساند پیروزی ارزشمندی را در خانه هلند به دست آورد. بلژیک هم در شبی که بنتکه تاریخ‌ساز شد، جزایر فارو را در هم کوبید.

 

به گزارش تحلیل ایران،  در ادامه هفته سوم انتخابی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه در قاره اروپا ۹ دیدار برگزار شد.

 

در حساس‌ترین بازی هلند میزبان فرانسه بود که این دیدار در نهایت با یک گل به سود فرانسه به پایان رسید تا خروس ها یک پیروزی ارزشمند خارج از خانه را به دست آوردند.

 

تک‌گل این دیدار را پل پوگبا در دقیقه ۳۲ به ثمر رساند. فرانسه با این پیروزی که به دست آورد ۷ امتیازی شد و به تنهایی در صدر جدول رده‌بندی گروه A قرار گرفت این در حالی است که هلند با ۴ امتیاز به رده سوم سقوط کرد.

 

در دیگر دیدار حساس این گروه دو تیم سوئد و بلغارستان به مصاف هم رفتند که این  دیدار با پیروزی سه بر صفر سوئد به پایان رسید تا این تیم با ۶ امتیاز به رده دوم جدول رده‌بندی راه پیدا کند.

 

اما دیگر دیدار این گروه برنده نداشت و جدال دو تیم بلاروس لوگزامبورگ با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

 

گروهB

در این گروه هم سه دیدار برگزار شد. در حساس ترین بازی پرتغال در خانه جزایر فارو به میدان رفت و شب راحتی را پشت سرگذاشت.

 

شاگردان سانتوس با ۶ گل پیروز این بازی خارج از خانه شدند. ستاره پرتغال در این دیدار آدرین سیلوا بود که توانست هت تریک کند. دیگر گل های  پرتغالی ها را کریستیانو رونالدو، ژائو موتینیو و کانسلو به ثمر رساندند.

 

پرتغال با این پیروزی که به دست آورد ۶ امتیازی شد و به رده دوم جدول رده بندی صعود کرد.

سوئیس که در خانه آندروا به میدان رفته با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید تا با ۹ امتیاز یکه تاز جدول رده بندی این گروه باشد.در دیگر دیدار این گروه هم مجارستان به دو گل لتونی را از پیش رو برداشت.

 

گروه H

و اما از این گروه هم سه دیدار برگزار شد که در حساس‌ترین بازی بلژیک با درخشش بنتکه جشنواره گل به راه انداخت و توانست با ۶ گل جبل الطارق را در هم کوبد.

 

بنتکه در این دیدار یک رکورد را در تاریخ انتخابی جام جهانی به نام خود به ثبت رساند تا جایکه توانست در ثانیه ۶ گلزنی کند تا سریع ترین گل تاریخ انتخابی را بزند. او در این دیدار هت تریک کرد و سه گل به ثمر رساند.

 

دیگر گل‌های بلژیک را ویتسل، مرتنس و هازارد به ثمر رساندند.

 

در یکی دیگر از دیدارهای حساس این گروه یونان در خانه استونی با دو گل به پیروزی رسید. بوسنی هم با همین نتیجه قبرس را از پیش رو برداشت.

 

ایسنا نوشت:در این گروه بلژیک با ۹ امتیاز در صدر قرار دارد. یونان با همین تعداد امتیاز و تفاضل گل کمتر در رده دوم جای دارد و بوسنی هم با ۶ امتیاز سوم است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :