موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/102563 :کد

بروجردی:

مطمئنا فردی انقلابی برای دبیرکلی سازمان ملل انتخاب نخواهد شد

  ﺳﻪشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ — ۱۲:۳۴
تعداد بازدید : ۱۴۶   
 تحلیل ایران -مطمئنا فردی انقلابی برای دبیرکلی سازمان ملل انتخاب نخواهد شد

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی معتقد است؛ گزینه بعدی دبیرکلی سازمان ملل قطعا سیاست‌های ظالمانه آمریکا را در جهان پیاده خواهد کرد.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی معتقد است؛ گزینه بعدی دبیرکلی سازمان ملل قطعا سیاست‌های ظالمانه آمریکا را در جهان پیاده خواهد کرد.

به گزارش تحلیل ایران ؛علاء‌الدین بروجردی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان؛ با اشاره به پایان یافتن دوره فعالیت بانکی مون در این سازمان ملل گفت: معمولا فردی برای دبیرکلی سازمان ملل انتخاب می‌شود که سیاست‌های ظالمانه آمریکا در دنیا را پیاده کند.
 
رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی افزود: مطمئنا فردی انقلابی برای دبیرکلی سازمان ملل انتخاب نخواهد شد.
 
بروجردی در ادامه با اشاره به ارزیابی فعالیت بان کی مون طی ده سال اخیر در سازمان ملل تصریح کرد: معتقدم وی کارنامه موفقی از خود در سازمان ملل نشان نداده است.
 
وی درباره مسائل مربوط به ایران و همچنین در موضوع کشتار مسلمانان یمن و محکومیت عربستان دچار خطا شد و در قبال دریافت پو،ل رأی مسلم در محکومیت عربستان را تغییر داد که این خود نشان از ساختار ظالمانه این سازمان بین‌المللی دارد.
 
این نماینده مجلس در ادامه با اشاره به اختیارات اعضای دائم شورای امنیت و تصمیمات این اعضا در سازمان ملل گفت: بنده معتقدم در واقع باید با ساختار مذکور مبارزه و همچنین از این ظرفیت در جهت منافع مظلومین استفاده کرد.
 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :