موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/102602 :کد

حاشیه دیدار ایران - کره‌جنوبی

حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده در ورزشگاه آزادی

  ﺳﻪشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ — ۱۷:۵۹
تعداد بازدید : ۲۳۰   
 تحلیل ایران -حمایت از تیم ملی با مشت های گره کرده در ورزشگاه آزادی

فضای ورزشگاه آزادی پس از برگزاری مراسم عزاداری برای تشویق تیم ملی آماده شد.

 فضای ورزشگاه آزادی پس از برگزاری مراسم عزاداری برای تشویق تیم ملی آماده شد.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از تسنیم، دیدار ایران و کره‌جنوبی از هفته چهارم رقابت‌های انتخابی جام جهانی 2018 روسیه از گروه A منطقه آسیا در حالی از ساعت 18:15 در ورزشگاه آزادی آغاز می‌شود که هم اکنون حدود 50 هزار نفر در ورزشگاه حضور دارند.


*سیدجواد هاشمی، بازیگر تلویزیون جزو افرادی بود که در ورزشگاه آزادی مداحی کرد.


*پس از پایان مراسم عزاداری در ساعت 16:45 ورزشگاه برای حمایت از تیم ملی آماده شد و نماینده کانون مشوقان تیم ملی با در دست گرفتن میکروفن ورزشگاه، از بلندگوها شعارهایی را به هواداران اعلام کرد تا در طول بازی به زبان بیاورند.


*شعارهایی که اعلام شد تا هواداران اعلام کنند، «با مشت گره کرده، با غیرت ایرانی/ با مدد ابوالفضل، میریم جام جهانی» و «با مشت گره کرده، با غیرت ایرانی/ به مدد امام حسین (ع)، میریم جام جهانی» بود.


*نماینده کانون مشوقان تیم ملی قصد داشت فضای ورزشگاه را حسینی کند و با اعلام اینکه بهتر است هواداران امروز دست و سوت نزنند، از آنها خواست که ایستاده لبیک یا حسین (ع) بگویند که هواداران هم این کار را انجام دادند.


*همچنین از هواداران خواسته شد در پاسخ به کره‌ای‌ها با مشت گره کرده روی سکوها حاضر شوند و با فریاد ایران خودی به کره‌ای‌ها نشان دهند.


*مشت‌های گره کرده هواداران روی سکوها باعث تعجب کره‌ای‌ها شد و عکاسان آنها از روی سکوها عکاسی کردند.


*تعداد هواداران حاضر در ورزشگاه در حال افزایش است و هجوم یک باره به صندلی‌های طبقه دوم با کنترل پلیس همراه بود. برخی هواداران قصد داشتند روی صندلی‌های قسمت شمالی بنشینند که پلیس آنها را به سمت‌های کناری ورزشگاه هدایت کرد.


*پرچم‌های یا ابوالفضل العباس، لبیک یا حسین و یا اباعبدالله الحسین (ع) روی سکوها به اهتزاز در آمد.


*کادرفنی تیم ملی ایران ساعت 17 وارد زمین چمن شد و با چیدن برخی موانع در زمین، شرایط را برای برگزاری تمرین پیش از مسابقه آماده کرد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :