موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/102634 :کد

خبرگزاری رسمی کره جنوبی :

توقف تولید گلکسی نوت ۷ سامسونگ

  ﺳﻪشنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵ — ۲۲:۳۳
تعداد بازدید : ۲۹۶   
 تحلیل ایران -توقف تولید گلکسی نوت ۷ سامسونگ

شرکت کُره‌ای سامسونگ تولید گلکسی نوت ۷ را متوقف کرد.

شرکت کُره‌ای سامسونگ تولید گلکسی نوت 7 را متوقف کرد.


به گزارش تحلیل ایران به نقل از پرس تی وی، در پی انتشار گزارش‌هایی مبنی بر اینکه گوشی‌های تعویضی گلکسی نوت 7 که شرکت سامسونگ گفته بود نقص آن‌ها را رفع کرده است، همچنان آتش می‌گیرند، این شرکت کُره‌ای از توقف تولید این گوشی خبر داد. یونهاپ نوشت، این شرکت دوشنبه (19 مهر) تصمیم گرفت تولید این گوشی را که یکی از پیشرفته‌ترین و گران‌ترین گوشی‌های هوشمند در نوع خود بوده، متوقف کند.


ماه گذشته برخی از کاربران گوشی‌های سامسونگ در کرۀ جنوبی مدعی شده بودند باتری گوشی‌ آنها در هنگام شارژ شدن منفجر شده است. این شرکت برای رفع این مشکل فراخوان «جهانی» صادر کرد و حدود 2 و نیم میلیون گوشی گلکسی نوت 7 را از خریداران پس گرفت.طی ماه گذشته تصاویر متعددی از آتش گرفتن گوشی‌های گلکسی نوت 7 در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که به گفتۀ کارشناسان ضربه‌ای جدی به اعتبار این شرکت وارد کرده است.

 

دو اپراتور شبکۀ تلفن همراه در امریکا پس از انتشار خبر آتش گرفتن گوشی‌های تعویضی اعلام کردند از گوشی‌های گلکسی نوت 7 پشتیبانی نخواهند کرد.پنجشنبه 15 مهر نسخۀ جدید و تعویضی گوشی گلکسی نوت 7 که شرکت سامسونگ گفته بود نقص آن را رفع کرده است، در هواپیما آتش گرفت.


شرکت خطوط هوایی «ساوت وست ایرلاینز» امریکا اعلام کرد مسافران یکی از هواپیماهای این شرکت که قرار بود روز چهارشنبه (14 مهر) از لویی‌ویل کنتاکی عازم بالتیمور مریلند شود، به دلیل این مشکل قبل از پرواز تخلیه شدند.پس از این حادثه، مقام‌های سامسونگ اعلام کردند که مشغول رسیدگی به این مسئله هستند.گوشی گلکسی نوت 7 سامسونگ در 29 مرداد وارد بازار برخی کشورها، از جمله امریکا و کره جنوبی شد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :