موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/102661 :کد

تیم ملی ایران مقابل کره جنوبی

حمید استیلی:‌ عملکرد تیم ملی فوتبال ایران فوق‌العاده بوده است

  چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۰۱
تعداد بازدید : ۳۹۴   
 تحلیل ایران -حمید استیلی:‌ عملکرد تیم ملی فوتبال ایران فوق‌العاده بوده است

بازیکن سابق تیم ملی ایران معتقد است شاگردان کی‌روش با کسب ۱۰ امتیاز از ۴ بازی گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند

بازیکن سابق تیم ملی ایران معتقد است شاگردان کی‌روش با کسب ۱۰ امتیاز از ۴ بازی گذشته عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته‌اند.

 

به گزارش تحلیل ایران ، حمید استیلی گفت‌: با تبریک بابت پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل کره جنوبی اظهار کرد: در روزی به پیروزی رسیدیم که همه هواداران با لباس‌های مشکی در ورزشگاه حاضر شده بودند و باید به آن‌ها تبریک گفت. ما بازی را خوب شروع کردیم و خوب به گل رسیدیم. سانتر رضاییان و ضربه آزمون برای گل نخست ایران کافی بود. ما در ضربات ایستگاهی هم خطرناک بودیم و باید تعداد ضربات ایستگاهی‌مان را افزایش دهیم چرا که می‌توانیم روی این ضربات به گل‌های بیشتری هم دست پیدا کنیم.

 

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران ادامه داد: ما در بازی‌های گذشته بیشتر روی کار تدافعی و ضد حمله کار کرده‌ایم. شاید در این بازی هم کره مالکیت توپ را در اختیار داشت اما آن‌ها نتوانستند موقعیتی را ایجاد کنند. در هر ۴ بازی ما تغییراتی را در تیم‌مان داشته‌ایم اما خط دفاعی‌ ما کمتر دچار تغییر شده است.

 

ترکیب خط دفاعی مشابه بازی با چین بود اما در خط هافبک چند بازیکن جایگزین شده بودند. همه بازیکنان در اختیار تاکتیک تیم هستند و خدا را شکر تا به حال از ۴ بازی ۱۰ امتیاز کسب کرده‌ایم.

 

او در پاسخ به این سوال که عملکرد خط دفاعی تیم ملی را چطور ارزیابی می‌کند گفت: ما در فاز دفاعی بسیار موفق هستیم. تیم کره یکی از بهترین تیم‌های آسیا در خط حمله است و تاکنون گل‌های زیادی را به ثمر رسانده اما این تیم در خط دفاعی یکی از بدترین تیم‌هاست.

 

ما خط حمله این تیم را کنترل کردیم و ابتدا با مهار بازیکن شماره ۱۱ و بعد با مهار بازیکن شماره ۱۸ هیچ موقعیتی به آن‌ها ندادیم. مرتضی پورعلی‌گنجی، سیدجلال حسینی و سعید عزت‌اللهی به خوبی در نبردهای هوایی ظاهر شدند.

 

استیلی تاکید کرد: ما می‌توانیم در ضربات ایستگاهی هم موفق باشیم چرا که بازیکنان ما قدبلند هستند. اوت دستی هم ضربه ایستگاهی محسوب می‌شود و در پرتاب حاج صفی، ‌عزت‌اللهی به خوبی توپ را با ضربه سر به سمت دروازه کره زد و با اختلاف اندک توپ به بیرون رفت.

 

خیلی مهم است که از ضربات ایستگاهی استفاده کنیم و در آینده بازی‌مان را روان‌تر از این انجام دهیم.

 

زننده گل تیم ملی ایران به آمریکا در جام جهانی ۹۸ درباره کسب ۱۰ امتیاز از ۴ بازی و شانس صعود ایران به جام جهانی گفت: سه پیروزی و یک تساوی به دست آوردیم که نتیجه بسیار خوبی محسوب می‌شود. ما در آینده بازی‌های سختی داریم که می‌توان به بازی با قطر اشاره کرد.

 

ایسنا نوشت: باید حداکثر امتیازات را به دست بیاوریم و از گروه‌مان بالا برویم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :