موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/102666 :کد

تیم ملی مقابل کره جنوبی

پاشازاده:در حد تیم‌های اروپایی مقابل کره جنوبی بازی کردیم

  چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۵۳
تعداد بازدید : ۳۷۵   
 تحلیل ایران -پاشازاده:در حد تیم‌های اروپایی مقابل کره جنوبی بازی کردیم

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی دیروز مقابل کره جنوبی بسیار خوب بازی کرد و در حد تیم‌های اروپایی ظاهر شدیم.

پیشکسوت فوتبال کشورمان گفت: تیم ملی دیروز مقابل کره جنوبی بسیار خوب بازی کرد و در حد تیم‌های اروپایی ظاهر شدیم.

 

به گزارش تحلیل ایران  مهدی پاشازاده گفت‌: در خصوص برد تیم ملی مقابل کره جنوبی گفت: شرایط تیم ملی عالی است و نتیجه بسیار خوبی هم به دست آوردیم.

 

ما دیروز مقابل کره جنوبی با نظم بودیم و به نظرم این تیم بهترین تیم ملی است که از زمان حضور کی‌روش در ایران تشکیل شده است. تیم ملی آنقدر خوب بود که مقابل کره جنوبی هر کاری دلمان خواست، کردیم. خوب دفاع کردیم، خوب حمله کردیم و خوب موقعیت ساختیم.

 

همه کسانی که بازی را دیدند اتفاق نظر دارند که اجازه خودنمایی به تیم کره جنوبی ندادیم. شاید اگر سردار آزمون زمین نمی‌خورد و موقعیت‌ها را از دست نمی‌داد 2-3 گل دیگر به کره جنوبی می‌زدیم.

 

وی در مورد اینکه شاید خیلی‌ها بردهای تیم ملی را اقتصادی می‌دانند، ادامه داد: من 3 سال پیش مصاحبه‌ای کردم و گفتم تیم ملی در فاز حمله خوب نیست و منطقی هم  دفاع نمی‌کند اما واقعا دیروز تیم ملی بی‌نقص بود و در حد تیم‌های اروپایی بازی کردیم.

 

باید انصاف را در نظر داشت. ما از لحاظ آماری هیچ موقعیتی به کره جنوبی نداشتیم آنهم در حالی که این تیم 15 لژیونر در تیم‌های خوب اروپایی دارند.

 

پاشازاده خاطرنشان کرد: کره بهترین مربی و بهترین امکانات را در اختیار دارد. ما دیروز موقعیت‌های خوبی به دست آوردیم و در حفظ توپ بسیار عالی کار کردیم. دیگر از تیم ملی چه می‌خواهیم؟ حریف چه شانسی داشت؟

 

پیشکسوت فوتبال کشورمان در مورد اینکه کسب 10 امتیاز از 4 بازی این نوید را می‌دهد که نصف راه صعود به جام جهانی را طی کردیم، اظهار داشت: نصف راه رفتن خوب است اما کافی نیست.

 

فارس نوشت:ما باید تمام راه را برویم. ما با کره جنوبی در این کشور و قطر بازی داریم و این را هم در نظر بگیرید که با ازبکستان باید در تهران بازی کنیم که این تیم بار قبل ما را شکست داد. چین را هم نباید دست کم بگیریم و باید بدانیم از پیش برنده نیستیم.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :