موضوعات ‌مرتبط: ورزشی بسکتبال

a/102715 :کد

بسکتبال باشگاه‌های آسیا- چین؛

شکست پتروشیمی مقابل الریاضی لبنان

  چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵ — ۱۶:۱۳
تعداد بازدید : ۲۵۷   
 تحلیل ایران -شکست پتروشیمی مقابل الریاضی لبنان

تیم بسکتبال پتروشیمی مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا را با شکست برابر الریاضی لبنان و از دست دادن صدر جدول رده‌بندی به پایان رساند.

تیم بسکتبال پتروشیمی مرحله مقدماتی مسابقات قهرمانی باشگاه های آسیا را با شکست برابر الریاضی لبنان و از دست دادن صدر جدول رده‌بندی به پایان رساند.


به گزارش  تحلیل ایران، بیست‌وپنجمین دوره مسابقات بسکتبال قهرمانی باشگاه های آسیا امروز چهارشنبه با برگزاری دیدارهای روز پایانی مرحله مقدماتی در شنژن چین پیگیری شد.


در چارچوب این روز از رقابت ها، تیم پتروشیمی که با عنوان قهرمان غرب آسیا و تنها نماینده ایران در این رقابت ها شرکت کرده است، به مصاف الریاضی لبنان رفت و مقابل این تیم متحمل شکست شد.


شاگردان مهران شاهین‌طبع نتیجه دیدار مقابل الریاضی لبنان را ۶۳ به ۷۴ واگذار کردند. نتیجه کامل این دیدار به شرح زیر است:


* پتروشیمی بندرامام ۶۳- الریاضی لبنان ۷۴

* (۲۱ بر ۱۴)، (۱۲ بر ۱۵)، (۲۰ بر ۱۸)، (۱۳ بر ۲۴)


پتروشیمی بندرامام در حالی مقابل الریاضی لبنان متحمل شکست شد که سه دیدار نخست خود در مرحله مقدماتی مسابقات باشگاه‌های آسیا را با پیروزی برابر نمایندگان چین تایپه، هند و قطر به پایان رسانده بود. دیدار مقابل الریاضی لبنان حساس‌ترین دیدار مرحله مقدماتی مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا بود.


دو تیم پتروشیمی و الریاضی سال گذشته برگزارکننده فینال رقابت های غرب آسیا بودند که طی آن پتروشیمی صاحب برتری شده بود.


مهر نوشت:تیم بسکتبال پتروشیمی که تا پیش از دیدار امروز صدر گروه اول مسابقات را در اختیار داشت، به خاطر شکست مقابل الریاضی لبنان این جایگاه را از دست داد و به رده دوم سقوط کرد.


در جدول رده‌بندی گروه اول مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا بعد از دو تیم الریاضی و پتروشیمی که به ترتیب با ۷ و ۸ امتیاز در رده های اول و دوم قرار دارند، پائیان چین تایپه و الریان قطر با ۶ و ۵ امتیاز در رده های سوم و چهارم ایستادند و نماینده کشور هند نیز با ۴ امتیاز، پنجم شد و از دور مسابقات کنار رفت.


تیم های شرکت‌کننده در بیست‌وپنجمین دوره مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا فردا پنجشنبه استراحت دارند و روز جمعه در قالب مرحله دوم دیدارهای خود را پیگیری خواهند کرد.


در این مرحله از مسابقات، پتروشیمی به عنوان تیم دوم گروه الف با الشرطه عراق که رده سوم گروه دوم را در اختیار گرفت، دیدار خواهد کرد.


بیست‌وپنجمین دوره مسابقات بسکتبال باشگاه های آسیا که از شنبه گذشته در کشور چین آغاز شد، ۲۵ مهر با معرفی تیم های برتر به پایان می رسد.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :