موضوعات ‌مرتبط: فناوری شرکت ها

a/102774 :کد

جمع آوری گلکسی نوت 7

سامسونگ از جعبه های ضد حریق برای جمع آوری نوت ۷ استفاده می کند

  پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ — ۰۰:۴۸
تعداد بازدید : ۲۶۶   
 تحلیل ایران -سامسونگ از جعبه های ضد حریق برای جمع آوری نوت ۷ استفاده می کند

همان طور که می دانید گلکسی نوت ۷ سامسونگ نتوانست مدت زیادی در بازار دوام بیاورد و روز گذشته سامسونگ طی بیانه ‌ای رسمی توقف فروش جهانی نوت ۷ را تایید کرد.

همان طور که می دانید گلکسی نوت 7 سامسونگ نتوانست مدت زیادی در بازار دوام بیاورد و روز گذشته سامسونگ طی بیانه ‌ای رسمی توقف فروش جهانی نوت 7 را تایید کرد.


به گزارش تحلیل ایران ،  امروز نیز خبری تازه از این محصول منتشر شده، البته این بار درباره روشی امن برای جمع آوری گوشی های گلکسی نوت 7. در واقع سامسونگ تصمیم گرفته تا برای مشتریان خود جعبه های مخصوص ضد حریق و ضد حرارت را ارسال کند تا آن ها گوشی های خود را در آن ها بسته بندی کنند.

بد نیست بدانید پکیج جمع آوری نوت 7، شامل یک کیف محافظ استاتیک، یک جعبه نگه دارنده که گوشی در آن نصب می شود، یک جعبه ی داخلی در کنار آن جعبه، و در نهایت یک جعبه محافظ حرارتی بزرگ می شود.

 

البته شرکت کره ای یک جفت دستکش لاستیکی هم برای کاربران نوت 7 در نظر گرفته تا احتمالاً به آن ها کمک کند تا با خیال راحت به دستگاه معیوب خود دست بزنند و آن را با امنیت بیشتری در جعبه قرار دهند.

در بیرون جعبه نیز مواردی برای احتیاط نوشته شده است از جمله این که:

حمل دستگاه با باتری معیوب لیتیوم یون درهواپیما ممنوع است. حمل و نقل این بسته فقط از راه زمینی و کشتی امکان پذیر است.

نشانه هایی که به صورت پر رنگ در بیرون جعبه به چشم می خورند نیز یادآور این موضوع هستند که چطور یک اسمارت فونی که درباره آن تحلیل های خوبی نوشته می شد، حالا به این سرنوشت تلخ دچار شده است.

تابناک نوشت: به نظر می رسد این بسته بندی ضد حریق، بالاترین عمل برای اثبات مسئولیت پذیری سامسونگ در قبال مشتریان گوشی گلکسی نوت این شرکت باشد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :