موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/102789 :کد

انتخابات در امریکا

کاهش شدید محبوبیت ترامپ در قلمرو جمهوری خواهان

  پنجشنبه ۲۲ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۱۷
تعداد بازدید : ۲۸۹   
 تحلیل ایران -کاهش شدید محبوبیت ترامپ در قلمرو جمهوری خواهان

نظر سنجی تازه در امریکا نشان می دهد پشتیبانی از ترامپ در ایالتی که طی چندین دهه حوزه نفوذ جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری بود تا حد زیادی کاهش یافته است.

نظر سنجی تازه در امریکا نشان می دهد پشتیبانی از ترامپ در ایالتی که طی چندین دهه حوزه نفوذ جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری بود تا حد زیادی کاهش یافته است.

 

به گزارش تحلیل ایران ، براساس این نظر سنجی که نتایج آن روز چهارشنبه انتشار یافت ، ترامپ اکنون در ایالت یوتا که طی دهه های گذشته در انتخابات ریاست جمهوری به جمهوری خواهان رای داده است، از حمایت یکسان با هیلاری کلینتون نامزد دمکرات برخوردار است.


نظرسنجی انجام شده توسط مرکز تجزیه و تحلیل وای -2 مستقر در شهر 'سالت لیک ' از 500 نفر ، حکایت از افزایش محبوبیت ' ایوان مک مولین ' مامور سابق سیا دارد که به عنوان نامزد مستقل در انتخابات شرکت کرده است.


ترامپ و کلینتون هردو در این نظر سنجی 26 درصد آرای پرسش شوندگان را به خود اختصاص دادند در حالی که مک مولین عضو فرقه مذهبی مورمون حاکم در ایالت یوتا با 22 درصد آراء در تعقیب آنها است.


این نظر سنجی تلفنی از رای دهندگان احتمالی در روزهای دوشنبه و سه شنبه پس از آن انجام شد که نوار ویدئوی مربوط به اظهارات ترامپ در مورد سو استفاده جنسی از زنان انتشار یافت.


مطالعه انجام شده بر سطح نارضایتی برخی از محافظه کاران از ترامپ تاکید دارد که اکنون خود را در تضاد با اکثریت تشکیلات جمهوریخواهان می بیند.


آخرین بار که یک نامزد جمهوریخواه ریاست جمهوری در ایالت یوتا شکست خورد در سال 1964 بود که در آن لیندون جانسون نامزد دمکرات به پیروزی چشمگیر دست یافت.


ایرنا نوشت : این کاهش شدید محبوبیت ترامپ در حالی رخ داد که نظر سنجی انجام شده توسط نشریه ' سالت لیک تریبیون ' در ماه سپتامبر نشان داده بود که میزان حمایت از وی 34 درصد در قیاس با 25 درصد از کلینتون است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :