موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/102895 :کد

حملات رسانه ای عربستان

در برابر حملات رسانه ای عربستان قاهره سکوت نخواهد کرد

  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۴۶
تعداد بازدید : ۲۵۰   
 تحلیل ایران -در برابر حملات رسانه ای عربستان قاهره سکوت نخواهد کرد

معاون وزیر خارجه اسبق مصر با بیان اینکه کشورش در برابر حملات رسانه های عربستان بیش از این سکوت نخواهد کرد، گفت: امیدواریم عقلای سعودی جلوی حملات رسانه ای علیه مصر را بگیرند.

معاون وزیر خارجه اسبق مصر با بیان اینکه کشورش در برابر حملات رسانه های عربستان بیش از این سکوت نخواهد کرد، گفت: امیدواریم عقلای سعودی جلوی حملات رسانه ای علیه مصر را بگیرند، در غیر این صورت به شدت پاسخ خواهیم داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از پایگاه خبری میدل ایست پانوراما، «حسین هریدی» روز پنجشنبه در گفت و گو با تلویزیون «صدی البلد» افزود: این حملات رسانه ای به نفع عربستان نیست زیرا این مصر است که می تواند سعودی ها را از باتلاق یمن، عراق و سوریه نجات دهد.
وی خطاب به سعودی ها گفت: روی ترکیه برای رویارویی با ایران حساب باز نکنید.


هریدی با بیان اینکه برخی نویسندگان سعودی جزو اخوان المسلمین هستند که حمله به مصر را هدایت می کنند، خاطرنشان کرد که امیدوارم عقلای سعودی جلوی این حملات را بگیرند زیرا مصری ها بیش از این سکوت نخواهند کرد.


وی هشدار داد: اگر حملات ادامه یابد ملت مصر با قدرت تمام پاسخ خواهد داد.

 

ایرنا نوشت: ما خواهان مبارزه با تروریسم هستیم و برای ثبات سوریه تلاش می کنیم. از این رو اگر عربستان خواهان مبارزه با تروریسم است، باید به حملات علیه مصر پایان دهد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :