موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/102897 :کد

هانس یورگ شلینگ وزیر دارایی اتریش

بودجه دو میلیارد یوریی اتریش برای پناهجویان

  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ — ۰۳:۵۷
تعداد بازدید : ۲۰۶   
 تحلیل ایران -بودجه دو میلیارد یوریی اتریش برای پناهجویان

هانس یورگ شلینگ وزیر دارایی اتریش اعلام کرد که در بودجه سال آینده (۲۰۱۷) دو میلیارد یورو از سوی دولت برای پناهجویان تخصیص داده شده است.

هانس یورگ شلینگ وزیر دارایی اتریش اعلام کرد که در بودجه سال آینده (2017) دو میلیارد یورو از سوی دولت برای پناهجویان تخصیص داده شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، شلینگ روز پنج شنبه در جمع خبرنگاران افزود: برنامه ریزی ها برای تخصیص این بودجه صورت گرفته و اسناد آن از سوی وزارت دارایی منتشر خواهد شد.


اتحادیه اروپا بایستی از هزینه دو میلیارد یورویی برای پناهجویان که از سوی اتریش قرار است پرداخت شود حمایت و 1,4 میلیارد یورو از آن را در راستای سیاست های خود پرداخت کند.


وی با بیان اینکه در صورت عدم حمایت ملی اتحادیه اروپا با کسری بودجه مواجه خواهیم شد، تأکید کرد: این افزایش بودجه به دلیل ورود بیش از اندازه مهاجر به کشور ماست.


وزیر دارایی اتریش با اشاره به بودجه های سال گذشته کشور گفت: در سال 2014 حدود 600 میلیون یورو برای حمایت از پناهجویان در نظر گرفته شد اما با آغاز مهاجرت بزرگ در سال 2015 رقم آن به یک میلیارد افزایش یافت.

 

در زمان حاضر نیز هزینه های سنگین بحران پناهندگان موجب دوبرابر شدن بودجه در سال 2017 شده است؛ چرا که انتظار می رود سال آینده تا سقف 37 هزار و 500 پناهنده دیگر وارد کشور شوند.


ایرنا نوشت: هانس یورگ شلینگ درباره بودجه دو میلیارد یورویی سال آینده که به چه نهادی در ارتباط با موضوع پناهجویان تخصیص داده خواهد شد، توضیح داد: عمده این مبلغ برای تخصیص به کمک های اولیه به پناهجویان و همچنین به دستگاههایی ازجمله وزارت خارجه به دلیل انجام روند کارهای اداری پناهجویان، صندوق توسعه، مدیریت مرزی از سوی وزارت کشور، پلیس و ارتش در خصوص تأمین امنیت و نیز سیاست های بازار کاری برنامه ریزی شده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :