موضوعات ‌مرتبط: فناوری گوشی

a/102900 :کد

گلکسی اس 7

فراخوانی برای تعویض باتری در گلکسی اس ۷ در کار نیست

  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ — ۰۴:۱۸
تعداد بازدید : ۳۱۲   
 تحلیل ایران -فراخوانی برای تعویض باتری در گلکسی اس ۷ در کار نیست

سامسونگ: گلکسی اس ۷ مشکلی ندارد و فراخوانی برای تعویض باتری در کار نیست

سامسونگ: گلکسی اس 7 مشکلی ندارد و فراخوانی برای تعویض باتری در کار نیست

 

به گزارش تحلیل ایران کاربران گوشی های هوشمند و علاقه‌مندان به دنیای تکنولوژی، هرگز گلکسی نوت 7 را از خاطر نخواهند برد. اسمارت فونی که به اعتقاد سامسونگ می توانست رکورد فروش گوشی های هوشمند را بشکند، اما متاسفانه به کابوس این شرکت کره ای تبدیل شد و چیزی جز میلیون ها دلار خسارت برای آن ها به ارمغان نیاورد.

همانطور که به طور مفصل خبرهای مربوط به این اتفاقات را درسایت خواندید، سامسونگ به تازگی دستور توقف فروش جهانی گلکسی نوت 7 را صادر کرد و از کابران خواست تا هر چه سریع تر گوشی های خود را خاموش و به مراکز تعیین شده تحویل دهند.

حال این نگرانی یعنی ترکیدن باتری گوشی، برای دارندگان سایر اسمارت فون های این شرکت نیز به وجود آمده که سامسونگ در پاسخ به این نگرانی ها، اعلام کرد که گلکسی اس 7 و اس 7 اج امن هستند و شامل طرح جمع آوری به منظور تعویض باتری نمی شوند.

این پیام سامسونگ در حالی منتشر شد که در طی یک دو هفته اخیر و به دنبال انتشار تصاویری مربوط به انفجار باتری گوشی گلکسی اس 7 اج، رسانه ها کار با این دو گوشی را نیز خطرناک عنوان و خواستار اضافه شدن آن ها به طرح تعویض باتری شدند.

تابناک نوشت: اما خوشبختانه امروز، سامسونگ آب پاکی را بر روی دست رسانه ها ریخت و به کاربران این اطمینان را داد تا با خیال راحت و بدون کوچک ترین نگرانی با سری گوشی های گلکسی اس 7 کار کنند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :