موضوعات ‌مرتبط: ورزشی والیبال

a/102969 :کد

با حضور ایران در لیگ‌جهانی والیبال

سنگ‌اندازی بر سر راه حضور ایران در لیگ جهانی

  جمعه ۲۳ مهر ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۷
تعداد بازدید : ۲۹۲   
 تحلیل ایران -سنگ‌اندازی بر سر راه حضور ایران در لیگ جهانی

بار دیگر تلاش‌های جدی برای سنگ‌اندازی بر سر راه حضور ایران در لیگ جهانی آغاز شده است.

بار دیگر تلاش‌های جدی برای سنگ‌اندازی بر سر راه حضور ایران در لیگ جهانی آغاز شده است.

 

 

 

 

 

 

 

به گزارش تحلیل ایران؛ در حالی که تقریباً مشخص شده نهادهای مسئول خارج از دولت به دلیل حساسیت‌های مراجع و ارگان‌های ارزشی، موافق حضور بانوان در ورزشگاه 12 هزار نفری والیبال نیستند و تحت هیچ شرایطی اجازه حضور پرتعداد بانوان را نمی‌دهند، فشارها بار دیگر به فدراسیون والیبال زیاد می‌شود.

 

 

 

 

در حالی که آری گراسا برای هشت سال دیگر رئیس فدراسیون والیبال شد و ایران طبق چند ساله گذشته یکی از حامیان بزرگش بود، حالا نامه‌هایی را از دیده‌بان حقوق بشر و چند ارگان دیگر دارد که به خاطر شکایت گروه‌هایی خارج از کشور، خواهان گرفتن میزبانی ایران در بازی‌های لیگ جهانی شده‌اند. 

 

 

اینکه چون به خانم‌ها اجازه ورود به ورزشگاه را نمی‌دهند، ایران حق میزبانی در لیگ جهانی را نداشته باشد، موضوعی است که به‌خاطر آن در سه سال گذشته، هر بار فشارها بر ایران بیشتر و بیشتر شده است. درحالی که دولت، معاون بانوان ریاست جمهوری و وزارت ورزش تمام تلاش‌های ممکن را برای اینکه خانم‌ها با حفظ شئونات اسلامی بتوانند به استادیوم‌ها بیایند انجام دادند، اما چنین امکانی وجود ندارد و حتی دولت هم در این‌باره تصمیم‌گیر نبوده است. 

 

 

خبرآنلاین نوشت:به همین دلیل در دو سال اخیر فدراسیون والیبال و وزارت ورزش سعی کردند تعداد محدودی از بانوان تیم‌های ملی والیبال یا اتباع خارجی را به ورزشگاه ببرند و مانع از در نظر گرفتن محرومیت برای والیبالمان شدند اما این‌بار تلاش‌ها برای محرومیت والیبال کشورمان زودتر آغاز شده است.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :