موضوعات ‌مرتبط: سیاسی فوتبال

a/103036 :کد

فدراسیون فوتبال تایلند

محل بازی تیم ملی فوتبال تایلند مقابل استرالیا جابجا می شود

  شنبه ۲۴ مهر ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۱
تعداد بازدید : ۲۱۶   
 تحلیل ایران -محل بازی تیم ملی فوتبال تایلند مقابل استرالیا جابجا می شود

فدراسیون فوتبال تایلند به دنبال درگذشت پادشاه این کشور در حال برنامه ریزی برای جابجایی محل بازی تیم ملی فوتبال تایلند مقابل استرالیا در مقدماتی جام جهانی در محلی غیر از بانکوک است.

فدراسیون فوتبال تایلند به دنبال درگذشت پادشاه این کشور در حال برنامه ریزی برای جابجایی محل بازی تیم ملی فوتبال تایلند مقابل استرالیا در مقدماتی جام جهانی در محلی غیر از بانکوک است.

 

به گزارش تحلیل ایران  بازی تیم های فوتبال تایلند و استرالیا در چارچوب رقابت های مقدماتی جام جهانی روسیه قرار است 25 آبان ماه در بانکوک برگزار شود، اما تارنمای 'بانکوک پست' روز شنبه اعلام کرد فدراسیون فوتبال این کشور بدنبال انجام این بازی در خارج از خانه در میان عزاداری مردم برای مرگ پادشاه است.


'بهومیبول آدولیادج' پادشاه تایلند عصر پنجشنبه در سن 88 سالگی درگذشت و دوره سلطنت وی که طولانی ترین حاکم جهان بود، پایان یافت. دولت تایلند یک سال عزاداری رسمی اعلام کرده و از مردم خواسته است لباس مشکی بپوشند و به مدت 30 روز از برگزاری جشن خودداری کنند.


تعدادی از مسابقات ورزشی داخلی تایلند از جمله فوتبال و گلف لغو شده و یا به احترام پادشاه به تعویق افتاده است.


فدراسیون فوتبال تایلند اعلام کرد با فیفا مشورت کرده و نامه ای به استرالیا و کنفدراسیون فوتبال آسیا نوشته و درخواست کرده است این مسابقه در محل دیگری برگزار شود.


اما 'پاتیت سوپاپونگ' سخنگوی فدراسیون فوتبال تایلند، گفت که تغییر زمان بازی یک گزینه نیست، به طوری که بازی به یقین باید برگزار شود.


وی گفت: دو گزینه را با فیفا مورد بحث قرار داده ایم. ما امیدوار به توافق با استرالیا هستیم تا اجازه دهد اول بازی خارج از خانه را (در استرالیا) انجام دهیم. دوم اینکه اگر گزینه نخست جواب نگرفت ما یک محل بی طرف را برای بازی پیدا کنیم.


فدراسیون فوتبال استرالیا اعلام کرد در انتظار مشاوره با فیفا و کنفدراسیون فوتبال آسیا است.
برنامه تدارکاتی تیم ملی فوتبال ایران برای سفر به تایلند نیز در پی مرگ پادشاه این کشور تغییر کرد.


تیم ملی فوتبال ایران نیز روز 25 آبان ماه در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی 2018 روسیه در مالزی به مصاف سوریه خواهد رفت. ملی پوشان ایران قرار بود قبل از این دیدار در مسابقه ای تدارکاتی و دوستانه به مصاف تایلند بروند.


ایرنا نوشت: تیم های تایلند، استرالیا، عراق، ژاپن، امارات و عربستان در گروه 'ب' مقدماتی جام جهانی از قاره آسیا قرار دارند که تیم تایلند بدون امتیاز از چهار بازی در رده آخر قرار گرفته و تیم استرالیا در جایگاه دوم است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :