موضوعات ‌مرتبط: ورزشی فوتبال

a/103220 :کد

وضعیت بازیکنان

ارائه پیشنهادهای جدید اروپایی برای دژاگه و انصاری‌فرد

  یکشنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۵ — ۱۹:۱۱
تعداد بازدید : ۳۱۷   
 تحلیل ایران -ارائه پیشنهادهای جدید اروپایی برای دژاگه و انصاری‌فرد

مدیر برنامه‌های اشکان دژاگه و کریم انصاری فرد توضیحاتی را درباره وضعیت این دو بازیکن و پیشنهاداتشان از تیم‌های دیگر را ارائه کرد.

 

مدیر برنامه‌های اشکان دژاگه و کریم انصاری فرد توضیحاتی را درباره وضعیت این دو بازیکن و پیشنهاداتشان از تیم‌های دیگر را ارائه کرد.

 
 

به گزارش تحلیل ایران، پس از درخشش کریم انصاری‌فرد در پانیونیوس یونان و گل‌های تاثیرگذاری که برای این تیم در طول یک سال و نیم گذشته برای این تیم به ثمر رسانده، رسانه‌های یونانی خبر از علاقمندی چند تیم مختلف از جمله المپیاکوس یونان دادند.


ایسنا نوشت: همچنین پس از فسخ قرارداد اشکان دژاگه با العربی قطر این بازیکن در حال‌ حاضر بازیکن آزاد است و برخی از رسانه‌ها نیز از بازگشت هافبک تیم‌ ‌ملی فوتبال ایران به لیگ برتر انگلیس خبر دادند.در همین رابطه محمودرضا فاضلی، مدیر برنامه‌های انصاری فرد و دژاگه توضیحاتی را به ایسنا، ارائه کرد.


او درباره احتمال بازگشت دژاگه به لیگ برتر جزیره، گفت‌: فعلا چنین پیشنهادی به دست ما نرسیده است و این خبر صرفا  گمانه زنی رسانه‌ها است، اما ما پیشنهادات دژاگه را بررسی می‌کنیم و بهترین پیشنهاد را انتخاب خواهیم  کرد.


مدیر برنامه این دو بازیکن درباره پیشنهاد المپیاکوس برای جذب انصاری فرد نیز تاکید کرد: کریم در یکی، دو سال گذشته بسیار خوب ظاهر شده است و توانسته گل‌های تاثیرگذاری را برای پانیونیوس به ثمر برساند. پس از درخشش او پیشنهاداتی به دست ما رسیده، اما برای انتقال کریم از پانیونیوس به تیم دیگری باید ابتدا با تیم فعلی‌اش مذاکره کنیم و رضایت مسئولان پانیونیوس را جلب کنیم. البته کریم نه از  المپیاکوس،‌ بلکه از چند تیم دیگر پیشنهاداتی داشته است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :