موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/103228 :کد

نیروهای ارتش سوریه

ارتش سوریه شهرک معردس را آزاد کرد

  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ — ۰۵:۲۱
تعداد بازدید : ۵۰۱   
 تحلیل ایران -ارتش سوریه شهرک معردس را آزاد کرد

نیروهای ارتش سوریه به کمک نیروهای متحد خود در ادامه عملیات خود در ریف شمالی استان حماه، شهرک «معردس» را آزاد کردند.

 

نیروهای ارتش سوریه به کمک نیروهای متحد خود در ادامه عملیات خود در ریف شمالی استان حماه، شهرک «معردس» را آزاد کردند.

 
 

به گزارش تحلیل ایران، شهرک «معردس» واقع در ریف شمالی استان حماه، بعدازظهر امروز یکشنبه پس از درگیری‌های شدید آزاد شد.نیروهای ارتش سوریه و هم‌پیمان‌های آن در ادامه عملیات‌ خود برای باز پس گیری مناطقی که ماه گذشته در ریف شمالی حماه از دست داده بود، این شهرک را آزاد کرد.


فارس نوشت: منابع وابسته به دولت سوریه با تأیید این خبر، اعلام کردند که نیروهای سوری در حال پیشروی به سایر مناطق هستند.این در حالی است که مرکز دیدبان حقوق بشر سوریه وابسته به معارضان سوری از ادامه درگیری نیروهای سوری با گروهک «جبهه فتح الشام» (جفش یا همان جبهه النصره سابق) و سایر گروه‌های مسلح خبر داد.


این مرکز اعلام کرد که نیروهای ارتش سوریه توانسته‌اند در ریف حماه پیشروی کرده و به شهرک معردس حمله کنند.بر اساس این گزارش، نیروهای سوری بعد از آزادسازی روستای «الاسکندریه» واقع در جنوب معردس به سمت این شهرک پیشروی کرده‌اند.


دیدبان سوریه همچنین اعلام کرد که گروه‌های مسلح قصد دارند جلوی پیشروی ارتش سوریه را در این منطقه بگیرند.ارتش سوریه در عملیات دیروز خود، توانسته بود شهرک «معان» را در ریف شمالی حماه آزاد کند.این شهرک به همراه چند منطقه در شمال شهر حماه، ماه گذشته به دست افراد مسلح و گروه‌های تروریستی افتاده بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :