موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی تامین اجتماعی

a/103297 :کد

در حاشیه مراسم اختتامیه

امضای تفاهمنامه همکاری برای حل مشکلات بیمه‌ای خبرنگاران

  دوشنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۵ — ۱۴:۱۰
تعداد بازدید : ۲۸۸   
 تحلیل ایران -امضای تفاهمنامه همکاری برای حل مشکلات بیمه‌ای خبرنگاران

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: در مکانیزم های اجرایی تفاهم نامه میان سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارشاد، دبیرخانه مشترک به مدت یکسال تشکیل می شود.

معاون فنی و درآمد سازمان تامین اجتماعی گفت: در مکانیزم های اجرایی تفاهم نامه میان سازمان تامین اجتماعی و وزارت ارشاد، دبیرخانه مشترک به مدت یکسال تشکیل می شود.

 

به گزارش  تحلیل ایران، در حاشیه مراسم اختتامیه نخستین جشنواره تأمین اجتماعی و رسانه تفاهمنامه همکاری مابین معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان تأمین اجتماعی امضاء شد.

 

در این مراسم که با حضور انتظامی معاونت امور مطبوعاتی وزارت ارشاد و جمعی از مدیران تأمین اجتماعی و سیدتقی نوربخش مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی و جمعی از مدیران برگزار شد، محمدحسن ودا، معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی درباره این تفاهمنامه مشترک اظهار داشت: در راستای این تفاهمنامه دبیرخانه مشترکی ایجاد می‌شود و به صورت پایلوت طرح‌هایی اجرایی خواهد شد.


وی افزود: بنابر این مسائل بیمه‌ای مربوط به خبرنگاران در دو شعبه متمرکز مورد بررسی قرار می‌گیرد و به کارمندان آن دو شعبه نیز آموزش‌های لازم برای بیمه خبرنگاران داده خواهد شد و بازرسی‌ها نیز به صورت مشترک و نمره‌ای انجام می‌شود.ودا یادآور شد: این دبیرخانه مشترک به مدت یکسال به صورت پایلوت اجرایی و بعد از آن تبدیل به یک دبیرخانه دائمی می‌شود.

 

فارس نوشت:معاون فنی و درآمد سازمان تأمین اجتماعی گفت: فرهنگ بیمه و تأمین اجتماعی در جمهوری اسلامی ایران مغفول مانده است و حتی در سطوح بالا نیز شناخت کافی درباره بیمه وجود ندارد، لذا رسانه‌ها باید مردم را با بیمه و بیمه‌گری آشنا کنند.


ودا یادآور شد: در حال حاضر تأمین اجتماعی 3 میلیون مستمری‌بگیر دارد که به نحوی 3 میلیون سوژه خبری هستند که در حوزه مسائل اجتماعی و اقتصادی می‌توان به آنها پرداخت.

 
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :