موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/103426 :کد

با رای موافق نمایندگان؛

لایحه جلوگیری از آلودگی هوا در اولویت کار مجلس قرار گرفت

  ﺳﻪشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۹
تعداد بازدید : ۲۸۴   
 تحلیل ایران -لایحه جلوگیری از آلودگی هوا در اولویت کار مجلس قرار گرفت

نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا را در اولویت بررسی صحن علنی مجلس قرار دادند.

نمایندگان مجلس شورای اسلامی بررسی لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا را در اولویت بررسی صحن علنی مجلس قرار دادند.

به گزارش  تحلیل ایران، در جلسه علنی روز سه شنبه مجلس شورای اسلامی بررسی تقاضای تعدادی از نمایندگان برای اولویت در بررسی لایحه اصلاح قانون نحوه جلوگیری از آلودگی هوا در دستور کار مجلس قرار گرفت.


جلیل مختار نماینده مردم آبادان با عنوان موافق این درخواست گفت: امسال نزولات جوی کمتر خواهد بود و به همین دلیل آلودگی هوا افزایش خواهد یافت باید در راستای کاهش آلودگی هوا در استان ها به خصوص خوزستان اقدام شود.


در ادامه حسینعلی حاجی‌دلیگانی نماینده مردم شاهین شهر در مخالفت با اولویت در بررسی این لایحه گفت: لزوم جلوگیری از آلودگی هوا امری ضروری است، اما قوانین فعلی باید مورد اجرا قرار گیرد اصلاحیه جدید، لایحه مطلوبی نیست.


در پایان نمایندگان با ۱۳۳ رأی موافق، ۲۵ رأی مخالف و ۴ رأی ممتنع از مجموع ۲۳۲ نماینده حاضر در مجلس با اولویت در بررسی این لایحه موافقت کردند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :