موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/103476 :کد

وزارت خارجه لبنان

لبنان برای ریشه کنی تروریسم خواستار همکاری منطقه ای شد

  ﺳﻪشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۵ — ۲۳:۴۳
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -لبنان برای ریشه کنی تروریسم خواستار همکاری منطقه ای شد

وزارت امور خارجه لبنان سه شنبه شب باصدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن حمله تروریستی در صحرای سینا که به کشته شدن ۱۲ نظامی مصری منجر شد، همکاری منطقه ای و بین المللی را برای ریشه کنی تروریسم ضروری خواند.

وزارت امور خارجه لبنان سه شنبه شب باصدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن حمله تروریستی در صحرای سینا که به کشته شدن 12 نظامی مصری منجر شد، همکاری منطقه ای و بین المللی را برای ریشه کنی تروریسم ضروری خواند.

 

به گزارش تحلیل ایران ،  وزارت خارجه لبنان ، جنایت تروریستی در وسط سینای مصر را دلیلی دیگر برای گسترش دامنه جنایت های گروه های تروریستی تکفیری در مناطقی بسیار وسیع دانسته است.


در حمله تروریستی به یک ایست و بازرسی امنیتی در شمال صحرای سینای مصر، 12 نظامی این کشور کشته شدند.


وزارت خارجه لبنان بر ضرورت همدوشی و همکاری کشورهای منطقه وجهان برای نابود کردن آفت تروریسم و جلوگیری از گسترش این ویروس مهلک و خطرناک تاکید کرده است.


در این بیانه آمده است : لبنان همچنان در مقابل تروریست های تکفیری ایستاده و در راه مبارزه با این آفت خطرناک و برای جلوگیری از گسترش آن شهیدانی را تقدم کرده است.


ایرنا نوشت: وزارت خارجه لبنان با تسلیت به دولت و ملت مصر تاکید کرده است که لبنان در کنار دولت ، ملت و ارتش مصر در این شرایط سخت ایستاده است و بر همبستگی کامل خود با قاهره در جنگ علیه تروریسم تاکید می کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :