موضوعات ‌مرتبط: سیاسی دفاعی امنیتی

a/103525 :کد

محسن رضایی:

آزادسازی موصل یعنی دفن تکفیری ها

  چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵ — ۱۲:۴۱
تعداد بازدید : ۲۶۰   
 تحلیل ایران -آزادسازی موصل یعنی دفن تکفیری ها

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا و انگلیس و قدرتهای بین المللی در طول تاریخ هیچگاه به قولها و تعهداتی که دادند عمل نکردند.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکا و انگلیس و قدرتهای بین المللی در طول تاریخ هیچگاه به قولها و تعهداتی که دادند عمل نکردند.

به گزارش تحلیل ایران؛"محسن رضایی"  گفت: سخنان جان کری تکرار بدقولی هایی است که همیشه آمریکایی ها با ملت ایران داشتند.


وی افزود: آمریکا و انگلیس و قدرتهای بین المللی در طول تاریخ چه قبل و چه بعد از انقلاب هیچگاه به قولها و تعهداتی که دادند عمل نکردند و این خود دلیل بر بی اعتمادی ملت ایران است چرا که فرهنگ آمریکایی ها ، فرهنگ فریب و تزویر و بدقولی است.

رضایی با تاکید بر اینکه مسئولان ما همیشه باید امیدشان به خدا و مردم باشد گفت: مسئله مهم این است که ما به توانایی های خودمان تکیه کنیم و موضوعات روابط بین الملل را فقط برای دفع شر در نظر بگیریم چون که هیچ امیدی به آمریکا و قدرتهای بین المللی نیست که بیایند و به ملت ایران در فناوری و سرمایه گذاری کمک کنند.

رضایی افزود: قدرت اصلی ما در میان مردم و جوانان است که هر وقت به آنها تکیه کردیم به موفقیت های بزرگی دست یافتیم.
 
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام : آزادسازی موصل موجب دفن تکفیری ها و شکست آمریکا و عربستان خواهد بود که بطور مستمر از این جریان تروریستی حمایت می کردند.

رضایی افزود: اصولا منشا تولید تکفیری ها از مساجد و مدرسه هایی بود که وهابیت در اختیار داشتند و در آنجا انسانها را اینگونه تربیت کردند بنابراین آزادسازی موصل برای همیشه آنها را دفن خواهد کرد.

وی با اشاره به همزمانی حمایت آمریکا از گروهک داعش و در عین حال اعلام آمادگی همکاری با دولت عراق برای مقابله با این گروه تروریستی و تناقض دولت آمریکا گفت: ما به مدیریت آقای حیدرالعبادی اعتقاد داریم و او فرماندهی این عملیات را به عهده دارد و نیروهای مردمی هم در کمک به ارتش نقش موثری دارند.

رضایی تاکید کرد: آمریکایی ها از ابتدا شرط کرده بودند که حشدالشعبی (نیروهای مردمی) در این عملیات شرکت نکنند از سوی دیگر ترکیه را نیز در آنجا دخالت دهند چرا که نمی خواستند پیروزی در موصل به نفع و نام ارتش و مردم عراق تمام شود اما موفق نشدند .

باشگاه خبرنگاران نوشت:دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: آمریکایی ها ممکن است با چند هواپیما خود را در این عملیات دخالت دهند و بگویند ما هم بودیم که این خود علامت ضعف آمریکایی هاست که به هیچ وجه قدرت اداره وضع عراق را ندارند چون که دولت ، ارتش و مردم عراق تصمیم گیرنده امروز این کشور هستند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :