موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/103600 :کد

ارتش سوریه

ارتش سوریه آخرین مهلت به افراد مسلح برای ترک محله حلب را داد

  پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ — ۱۰:۰۰
تعداد بازدید : ۲۰۸   
 تحلیل ایران -ارتش سوریه آخرین مهلت به افراد مسلح برای ترک محله حلب را داد

همزمان با برقراری آتش‌بس انسانی در حلب ارتش سوریه به عنوان آخرین فرصت از افراد مسلح خواست تا سلاح خود را زمین گذاشته و شرق حلب را ترک کنند.

همزمان با برقراری آتش‌بس انسانی در حلب ارتش سوریه به عنوان آخرین فرصت از افراد مسلح خواست تا سلاح خود را زمین گذاشته و شرق حلب را ترک کنند.

 

به گزارش تحلیل ایران، به نقل از شبکه خبری المیادین، همزمان با آغاز آتش‌بس انسانی در حلب از 8 صبح به موقت محلی، ارتش سوریه بار دیگر بندهای توافق شده در آتش‌بس  را به اهالی محله‌های شرقی حلب متذکر شد.

 

ارتش سوریه اعلام کرد، دو گذرگاه «الجندول ـ  الکاستیلو» و «بستان القصر» برای عبور غیر نظامیان، افراد مریض و مجروحان تدارک دیده شده است.

 

در اعلامیه ارتش سوریه تضمین شده است، افرادی که محله‌های شرقی حلب را ترک می‌کنند در امنیت کامل باشند و مراکزی برای پناه دادن به آنها ایجاد شده است.

 

ارتش سوریه خطاب به افراد مسلح گفت: مرحله بازگشت به آغوش وطن به مراحل پایانی خود رسیده و دیگر جنگ بی فایده است.

 

در بیانیه ارتش سوریه همچنین به عنوان آخرین فرصت از افراد مسلح درخواست شده است تا با تحویل سلاح خود، محله‌های شرقی حلب را ترک کنند.

 

تسنیم نوشت: آتش بس انسانی در حلب از ساعت 8 صبح امروز پنجشنبه به وقت محلی در حلب سوریه به منظور خروج  افراد مسلح و کمک رسانی به محله‌های شرقی تا 16 عصر برقرار خواهد بود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :