موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی آب و هوا

a/103627 :کد

هواشناسی؛

پیش‌ بینی هواشناسی از آخرین وضعیت جوی کشور

  پنجشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۵ — ۱۳:۳۳
تعداد بازدید : ۲۷۹   
 تحلیل ایران -پیش‌ بینی هواشناسی از آخرین وضعیت جوی کشور

تحلیل اخرین دادها ونقشه های پیش یابی هواشناسی استقرارهوای سرد و پرفشار را در نوار شمالی کشور طی سه روز آینده نشان می دهد.

 

تحلیل اخرین دادها ونقشه های پیش یابی هواشناسی استقرارهوای سرد و پرفشار را در نوار شمالی کشور طی سه روز آینده نشان می دهد.
 
 

به گزارش تحلیل ایران، تحلیل اخرین دادها ونقشه های پیش یابی هواشناسی استقرارهوای سرد و پرفشار را در نوار شمالی کشور طی سه روز آینده نشان می دهد؛ همچنین طی سه روز آینده برای سواحل غربی دریای خزر افزایش ابر و بارش باران پیش بینی می شود. در دیگر مناطق کشورجوی به نسبت پایدارحاکم خواهد شد و در روز جمعه به سبب تقویت جریانات شمالی در غرب سواحل دریای خزر بر میزان بارش ها در این مناطق افزوده خواهد شد.باشگاه خبرنگاران نوشت: شایان ذکراست در بعدازظهر روز جمعه و طی روز شنبه در مناطق مرزی غرب و جنوب غرب کشور پدیده باد و گردوخاك و درنتیجه کاهش کیفیت هوا دور از انتظار نیست.

 
 محمد اصغری کارشناس هواشناسی در خصوص آب و هوای کشور  عنوان کرد: طی ساعت های اخیر شاهد بارش در کرانه های دریای خزر و با شدت کمتر در شمال شرق و غرب کشور بوده ایم؛ علاوه بر این، دریای خزر  مواج پیش بینی شده است.طی 24 ساعت آینده در کرانه های دریای خزر و شمال غرب کشور به ویژه در استان آذربایجان شرقی شاهد ادامه بارندگی و در برخی دیگر از استان ها از جمله خراسان رضوی و آذربایجان غربی از فردا شاهد ریزش هوای سرد خواهیم بود؛ همچنین در استان تهران، موج ضعیف بارندگی از غرب عبور می کند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :