موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست خارجی

a/103755 :کد

وزارت خارجه

واکنش وزارت خارجه به شهادت ۴ ایرانی در کرکوک

  جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۲۶۷   
 تحلیل ایران -واکنش وزارت خارجه به شهادت ۴ ایرانی در کرکوک

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، حمله انتحاری تروریست های داعش به یک مرکز تولید برق در نزدیکی کرکوک عراق را که منجر به شهادت و زخمی شدن چندین نفر از جمله چند تکنیسین ایرانی شد.

سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، حمله انتحاری تروریست های داعش به یک مرکز تولید برق در نزدیکی کرکوک عراق را که منجر به شهادت و زخمی شدن چندین نفر از جمله چند تکنیسین ایرانی شد، به شدت محکوم کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، به نقل از اداره کل دیپلماسی رسانه ای وزارت امو رخارجه، بهرام قاسمی ضمن ابراز تاسف و انزجار شدید از این اقدام وحشیانه، به خانواده های قربانیان، به خصوص خانواده شهدای ایرانی این حمله سبعانه تسلیت گفت و با تمامی بازماندگان شهدا و مجروحان این حادثه غم انگیز ابراز همدردی کرد.


سخنگوی وزارت امور خارجه تاکید کرد: «تروریست ها در عراق نفس های آخر را می کشند و انجام عملیات تروریستی کور و کشتار غیرنظامیان بیگناه انتقامی است که در برابر شکست های مفتضحانه خود در میدان های نبرد می گیرند».


العالم نوشت : وی درباره تعداد دقیق شهدا و مجروحان ایرانی این جنایت نیز گفت: «سرکنسولگری جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه در حال پیگیری موضوع است؛ اما آمار اولیه از شهادت 4 ایرانی و زخمی شدن 3 نفر دیگر حکایت دارد که به محض دریافت اطلاعات نهایی و دقیق به آگاهی عموم خواهد رسید».

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :