موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست داخلی

a/103762 :کد

عضو مجلس خبرگان رهبری

قدرت نظامی کشور دشمن را از انجام هرگونه تهدید باید برحذر دارد

  جمعه ۳۰ مهر ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۶
تعداد بازدید : ۲۵۶   
 تحلیل ایران -قدرت نظامی کشور دشمن را از انجام هرگونه تهدید باید برحذر دارد

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر آمادگی کشور در برابر تهدیدهای دشمنان، گفت: قدرت دفاعی و نظامی کشور باید دشمن را از انجام هرگونه تهدید برحذر دارد.

عضو مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر آمادگی کشور در برابر تهدیدهای دشمنان، گفت: قدرت دفاعی و نظامی کشور باید دشمن را از انجام هرگونه تهدید برحذر دارد.

 

به گزارش تحلیل ایران ،  آیت الله محمد مومن روز جمعه در دیدار رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به توصیه قرآن مجید مبنی بر بالا بردن توانایی های نظامی جامعه اسلامی در برابر تهدیدهای کفار و دشمنان، اظهار داشت: مسلمانان باید به آن حدی از آمادگی دفاعی رسیده باشند که همواره در دل دشمن ترس و هراس ایجاد کنند.


وی افزود: تجهیزات و امکانات نظام اسلامی باید به گونه ای باشد که همه دشمنان و بدخواهان بدانند که به هیچ وجه طرف آنها یک دولت و یا کشور ضعیف نیست.


عضو فقهای شورای نگهبان هم چنین با بیان این که مسلمان واقعی کسی است که دستورهای الهی را اجرا کند، افزود: به طور حتم هر اقدامی که در این مسیر صورت گیرد، مستحق بهره مندی از ثواب و پادش الهی است.


آیت الله مومن هم چنین با بیان این که دین اسلام برای همه انسان ها حقوق ویژه و مشخصی را تعیین کرده است، تصریح کرد: همه افرادی که در سایه حکومت اسلامی زندگی می کنند، دارای حقوقی هستند که باید رعایت شود.


وی در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر تام الاختیار بودن ولی فقیه در نظام اسلامی گفت: ولی فقیه هر اقدامی که به صلاح جامعه باشد را می تواند انجام دهد، هر چند که در قانون اساسی نیامده باشد.


ایرنا نوشت: سردار غلامرضا جلالی رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور امروز در سفر به شهر مقدس قم با شماری از مراجع تقلید و علما دیدار و گفت و گو می کند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :