موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/103798 :کد

2 هفته مانده به انتخابات؛

مدیر سیاست ملی ستاد انتخاباتی ترامپ کنار کشید

  شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۵ — ۰۹:۰۱
تعداد بازدید : ۲۴۳   
 تحلیل ایران -مدیر سیاست ملی ستاد انتخاباتی ترامپ کنار کشید

تدوین‌گر سیاست‌های داخلی دونالد ترامپ در برهه‌ای حساس و در حالی که تنها ۲ هفته به روز انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا باقی مانده، از کار دست کشید.

 

 

تدوین‌گر سیاست‌های داخلی دونالد ترامپ در برهه‌ای حساس و در حالی که تنها 2 هفته به روز انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا باقی مانده، از کار دست کشید.


به گزارش تحلیل ایران، با نزدیک شدن به موعد برگزاری انتخابات آمریکا و داغ شدن بازار افشاگری‌های نامزدهای ریاست‌جمهوری علیه یکدیگر، یکی از بازوهای اصلی نامزد جمهوری‌خواهان، پا پس کشید.آنطور که پولیتیکو گزارش داده، «جیم مورفی» مدیر سیاست ملی ستاد اتنخاباتی ترامپ می‌گوید «استعفا» نداده ولی به دلائل شخصی، از این ستاد کناره‌گیری کرده است.مورفی اردیبهشت ماه به ستاد ترامپ پیوسته بود و از ان موقع، نقش اساسی در برگزاری برنامه‌های تبلیغاتی در ایالت‌های مختلف آمریکا داشته است.


فارس نوشت: مغز متفکر سیاست داخلی ترامپ در حالی دست از کار کشیده که تنها 2 هفته تا روز برگزاری انتخابات باقی مانده است.این روزها افشاگری‌های عمدتاً جنسی علیه ترامپ، کار وی را برای کسب محبوبیت در میان رأی‌دهندگان آمریکایی، سخت کرده است. نظرسنجی‌ های صورت گرفته در میان آمریکایی‌ ها هم همین واقعیت را نشان می‌دهد. آخرین مطالعات به مدل پیچیده‌ای که روزنامه نیویورک‌تایمز دیروز ترسیم کرد، باز می‌گردد؛ مدلی که می‌گوید هیلاری کلینتون به احتمال 92 درصد رئیس‌جمهور بعدی آمریکا است.

 

 

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :