موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی قاچاق

a/103866 :کد

کالای قاچاق

در صنف رایانه از امروز برخورد با کالای قاچاق آغاز می شود

  شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۵ — ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : ۲۷۹   
 تحلیل ایران -در صنف رایانه از امروز برخورد با کالای قاچاق آغاز می شود

برخورد با کالای قاچاق در صنف رایانه از امروز آغاز می شود

 برخورد با کالای قاچاق در صنف رایانه از امروز آغاز می شود

 

به گزارش تحلیل ایران رئیس اتحادیه ی فناوران رایانه ی تهران گفته است: «آغاز طرح مبارزه با کالای قاچاق در صنف رایانه از 15 مهرماه به اول آبان موکول شده و در این فرصت اطلاع‌رسانی و بازرسی درون صنفی برای برخورد انجام شده است».

 

مهدی میرمهدی در خصوص برخورد با متخلفین صنف فناوران رایانه اظهار داشته است: «با هماهنگی انجام شده بین اتحادیه و اتاق اصناف، آغاز طرح مبارزه با کالای قاچاق در صنف رایانه که از 15 مهرماه به اول آبان موکول شده، از امروز آغاز می شود».

 

به گفته ی رئیس اتحادیه فناوران رایانه ای تهران، در این مدت اطلاع‌ رسانی کامل درباره ی جمع‌ آوری کالای قاچاق به واحد های صنفی انجام شده و بازرسی‌ های صنفی افزایش یافته است تا واحد های صنفی برای آغاز طرح مبارزه با کالای قاچاق آماده شوند.

 

میرمهدی در این خصوص می افزاید: «در این بازرسی‌ ها سندیت کالا از طریق فاکتور فروش بررسی می‌ شود و درباره کالاهایی که واردات آنها معتبر نبود دستور جمع‌آوری از واحد صنفی صادر شده است». ظاهراً برای کاهش ضرر و زیان واحد های صنفی، به آنها توصیه شده پیش از اجرای طرح، اگر کالا هایی از این نوع دارند آنها را با قیمت کمتر یا در شهرستان‌ به فروش برسانند و از واحد صنفی جمع‌آوری کنند.

 

فارس نوشت : رئیس اتحادیه فناوران رایانه ای تهران اظهار داشته است: «معتقدیم در صنف رایانه کم‌ اظهاری وجود دارد اما به دلیل تعرفه ی گمرکی مناسب، قاچاق در این بازار نداریم».

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :