موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی صنعت ، معدن ، تجارت

a/103868 :کد

سرمایه گذاری در پاکستان

برای سرمایه گذاری در پاکستان از تجار ایرانی دعوت شد

  شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۵ — ۱۵:۴۱
تعداد بازدید : ۲۲۱   
 تحلیل ایران -برای سرمایه گذاری در پاکستان از تجار ایرانی دعوت شد

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایالت 'خیبرپختونخوا' پاکستان از تجار و فعالان اقتصادی ایران برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در این ایالت دعوت کرد.

رئیس اتاق بازرگانی و صنایع ایالت 'خیبرپختونخوا' پاکستان از تجار و فعالان اقتصادی ایران برای سرمایه گذاری در زمینه های مختلف در این ایالت دعوت کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، 'حاجی محمد افضل' روز گذشته در ملاقات 'محمد باقر بیگی' سرکنسول جمهوی اسلامی ایران در پیشاور مرکز ایالت خیبرپختونخوا ضمن دعوت از سرمایه گذاران ایرانی، گفت که تجار و فعالان اقتصادی ایران می توانند در زمینه هایی چون تجارت سنگ های قیمتی و جواهرات، احداث طرح های نیروگاهی، طرح های پتروشیمی و دارو در این ایالت سرمایه گذاری کنند.


دو طرف در این ملاقات برضرورت تلاش های مشترک از سوی هیات های تجاری و بازرگانی ایران و پاکستان برای ارتقای حجم مبادلات تجاری فیمابین تاکید کردند.


سرکنسول ایران در پیشاور در این ملاقات گفت که ایران تمایل دارد به راهروی اقتصادی چین-پاکستان ملحق شود و مذاکراتی در این زمینه، درجریان است.


محمد باقر بیگی همچنین اعلام کرد ایران حاضر است بنا به توصیه اتاق های بازرگانی وصنایع پاکستان، برای تجار این کشور روادید با امکان سفرهای متعدد به ایران صادر کند.


ایرنا نوشت: طرف پاکستانی نیز در این ملاقات تاکید کرد که کشورش اهمیت زیادی به روابط تجاری با ایران قائل است و تجار ایالت خیبرپختونخوا تمایل زیادی به افزایش همکاری های تجاری با ایران دارند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :