موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/103882 :کد

حوزه سلامت

برای گسترش طرح های پیشگیرانه در حوزه سلامت مجلس اقدام کند

  شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۵ — ۱۷:۳۰
تعداد بازدید : ۲۴۷   
 تحلیل ایران -برای گسترش طرح های پیشگیرانه در حوزه سلامت مجلس اقدام کند

نماینده مردم پاکدشت درمجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از اولین مرحله طرح غربالگری سرطان سینه توسط پژوهشکده سرطان سینه در منطقه محروم پاکدشت، گفت: ما در مجلس تلاش می کنیم که این طرح ها گسترش پیدا کند.

نماینده مردم پاکدشت درمجلس شورای اسلامی ضمن بازدید از اولین مرحله طرح غربالگری سرطان سینه توسط پژوهشکده سرطان سینه در منطقه محروم پاکدشت، گفت: ما در مجلس تلاش می کنیم که این قبیل طرح ها گسترش پیدا کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، از پژوهشکده سرطان سینه جهاددانشگاهی، محمد قمی اظهار کرد: هر اقدامی که برای غربالگری و تشخیص بیماری انجام شود، قابل تقدیر و به نفع مردم است.


وی با اشاره به لزوم اهتمام تمام سازمان های مرتبط در حوزه سلامت؛ افزود: منطقه پاکدشت منطقه ای مهاجرپذیر است، اقدام همکاران جهاد دانشگاهی به منظور ایجاد فضای غربالگری بین مردم این منطقه بسیار ارزشمند است و باید با حمایت و همکاری کلیه بخش ها انجام شود.


اولین مرحله از طرح غربالگری سرطان پستان در زنان بالای 40 سال منطقه پاکدشت، دیروز با حضور متخصصان جراحی، رادیولوژی، ژنتیک و کارشناسان متخصص پژوهشکده سرطان پستان جهاد دانشگاهی در این منطقه انجام شد.


ایرنا نوشت: در این طرح، بیش از 150 نفر در مرحله نخست مورد معاینه و بررسی های لازم قرار گرفتند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :