موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/103908 :کد

سخنگوی کمیسیون مجلس:

وضعیت حقوق جانبازان در برنامه ششم

  شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۶
تعداد بازدید : ۴۹۷   
 تحلیل ایران -وضعیت حقوق جانبازان در برنامه ششم

سخنگوی کمیسیون مجلس افزود: براساس مصوبه ای دولت مکلف شد به جانبازان زیر ۲۵ درصد و رزمندگان معسر و غیرشاغل با حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه در برنامه ششم حقوق پرداخت کند.

سخنگوی کمیسیون مجلس افزود: براساس مصوبه ای دولت مکلف شد به جانبازان زیر 25 درصد و رزمندگان معسر و غیرشاغل با حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه در برنامه ششم حقوق پرداخت کند.

 

به گزارش تحلیل ایران، سخنگوی کمیسیون مجلس افزود: براساس مصوبه ای دولت مکلف شد به جانبازان زیر 25 درصد و رزمندگان معسر و غیرشاغل با حداقل شش ماه سابقه حضور در جبهه در برنامه ششم حقوق پرداخت کند.

تابناک نوشت: دولت مکلف به تهیه طرح جامع مقابله با ریزگردها شد. سخنگوی کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی گفت: اعضای این کمیسیون در مصوبه ای دولت را مکلف کردند تا پایان سال اول برنامه ششم توسعه ، نسبت به تهیه طرح جامع مقابله با ریزگردها اقدام کند.محمد خدابخشی روز شنبه، با اشاره به جلسه امروز -شنبه- کمیسیون تلفیق مجلس گفت: ما در این جلسه مصوب کردیم به منظور حفظ قدرت خرید کارکنان دستگاه های اجرایی به دولت اجازه داده شود متناسب با نرخ تورم سالانه نسبت به افزایش حقوق کارکنان اقدام کند.
                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :