موضوعات ‌مرتبط: اقتصادی حمل و نقل هوایی

a/103918 :کد

دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی:

تازه ترین اخبار از نرخ پرواز عتبات عالیات

  شنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۵ — ۲۳:۵۹
تعداد بازدید : ۲۴۶   
 تحلیل ایران -تازه ترین اخبار از نرخ پرواز عتبات عالیات

در حالی قیمت بلیت پرواز تهران-نجف-تهران و مشهد -نجف-مشهد به ترتیب یک میلیون و ۱۰۰ هزار و یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تعیین شده که نرخ این پروازها در فاصله یکماه تا اربعین حسینی در بازار سیاه به مرز دو

 در حالی قیمت بلیت پرواز تهران-نجف-تهران و مشهد -نجف-مشهد به ترتیب یک میلیون و ۱۰۰ هزار و یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان تعیین شده که نرخ این پروازها در فاصله یکماه تا اربعین حسینی در بازار سیاه به مرز دو میلیون تومان نزدیک شده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، مقصود اسعدی‌سامانی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از تعیین قیمت بلیت پروازهای نجف و بغداد برای بازه زمانی 23 آبان سال جاری تا 5 آذرماه 95 خبر داده است. بر این اساس نرخ بلیت پرواز رفت و برگشت تهران-نجف یک میلیون و 100 هزار تومان تعیین شده است. قیمت بلیت پرواز رفت و برگشت مسیر تهران-بغداد نیز در مدت یاد شده همین رقم یعنی یک میلیون و 100 هزار تومان خواهد بود.


همچنین نرخ بلیت پرواز رفت و برگشت مشهد-نجف و مشهد-بغداد نیز هر کدام یک میلیون و 350 هزار تومان تعیین شده است.اسعدی سامانی افزود: نرخ بلیت پروازهای مشهد- نجف- مشهد و مشهد- بغداد- مشهد هم یک میلیون و 350 هزار تومان تعیین شد.این در حالی است که در بازار سیاه، نرخ بلیت مسیرهای پروازهای ذکر شده آنهم در فاصله تقریبا یکماه مانده به اربعین حسینی با نرخ‌های اعلام شده از سوی دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی فاصله بسیار زیادی دارد.


تسنیم نوشت: به‌عنوان نمونه در حال حاضر قیمت بلیت پرواز تهران-نجف-تهران حدود یک میلیون و 700 هزار تومان است.نرخ پرواز مشهد-بغداد-مشهد نیز حدود دو میلیون تومان است.در جدول زیر، نرخ رفت بلیط هواپیما برای برخی شرکت هواپیمایی داخلی و خارجی در اربعین را مشاهده می کنید.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :