موضوعات ‌مرتبط: فناوری شرکت ها

a/103988 :کد

خانه‌تکانی بزرگ در سامسونگ

۲۰۰ مدیر شرکت سامسونگ در آینده‌ای نزدیک اخراج می شوند

  یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ — ۱۵:۲۸
تعداد بازدید : ۴۰۶   
 تحلیل ایران -۲۰۰ مدیر شرکت سامسونگ در آینده‌ای نزدیک اخراج می شوند

در بزرگی نام و برند کمپانی سامسونگ در بازار محصولات هوشمند، تردیدی وجود ندارد اما کسب و کار موبایل این شرکت طی چند ماه اخیر ضربات سهمگینی را به شهرت و بدنه آن وارد کرده است.

در بزرگی نام و برند کمپانی سامسونگ در بازار محصولات هوشمند، تردیدی وجود ندارد اما کسب و کار موبایل این شرکت طی چند ماه اخیر ضربات سهمگینی را به شهرت و بدنه آن وارد کرده و همین امر نگرانی هایی را برای مسئولین این غول کره ای به وجود آورده است.

 

به گزارش تحلیل ایران، همانطور که درخبرها خواندید، شکست فاحش سامسونگ در عرضه اسمارت فون گلکسی نوت 7 برای این شرکت بسیار گران تمام شد و این مسئله زمانی عمق بیشتری پیدا می کند که نسخه های اصلاح شده و به اصطلاح "ایمن" این گوشی نیز، با نقص دوباره باتری مواجه شدند و انفجارهای پیاپی، سامسونگ را وادار به عذرخواهی و جمع آوری تمامی گوشی های فروخته شده و نشده از سطح بازار کرد.

این شرکت در پی دو فراخوانی که برای جمع آوری تلفن های هوشمند خود صادر کرد، متحمل ضررهای میلیاردی شد و برخی گزارش ها حاکی از این است که محبوبیت برند گلکسی نوت سامسونگ نیز به شدت، تحت تاثیر این اتفاقات قرار گرفت.

البته اگر سامسونگ می توانست در وهله اول، مشکل باتری را حل کند به چنین سرنوشتی دچار نمی شد. اگر به یاد داشته باشید، این شرکت در فراخوان اولیه خود آورده بود که مهندسان این شرکت توانسته اند مشکل به وجود آمده در باتری این گوشی را شناسایی و برطرف کنند و گوشی هایی با ضریب ایمنی بسیار بالا روانه بازار خواهند کرد.

اما این حرف، فقط در حد ادعا بود و برخی گوشی های تعویضی نیز منفجر شدند و همین موضوع، انتقادهای زیادی را از سوی متخصصان و همچنین خریداران متوجه مسئولین این شرکت کره ای کرد.

حال گزارش های رسیده از منابع خبری کره جنوبی، حاکی از آن است که این شرکت جدیدترین گزارش بررسی عملکرد کارکنان خود را منتشر کرده و گفته می شود که در آینده ای نزدیک، حدود یک پنجم از نیروهای بخش مدیریتی این کمپانی اخراج خواهند شد.

البته این موج از اخراج ها، تنها به کسب و کار موبایل سامسونگ خلاصه نمی شود و به گزارش وب سایت Sammobile، حدود 200 مدیر ارشد شاغل در بخش های مختلف، زیر ذره بین این کمپانی قرار گرفته اند و ممکن است حکم اخراجشان به زودی صادر شود.

تابناک نوشت: در هر صورت، فعلاً نمی توان در خصوص اثربخشی و مفید بودن چنین تغییراتی در سطوح مدیریتی سامسونگ اظهارنظر کرد، اما آن چه مشخص است، این است که دیگر سامسونگ اسمارت فونی با نام گلکسی نوت 7 تولید نخواهد کرد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :