موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/104015 :کد

بر اساس گزارش:

انهدام ۵۰ موضع نیروهای کرد در شمال سوریه

  یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ — ۱۸:۳۱
تعداد بازدید : ۲۰۰   
 تحلیل ایران -انهدام ۵۰ موضع نیروهای کرد در شمال سوریه

نیروهای ارتش در ۲۴ ساعت گذشته در ادامه عملیات سپر فرات، مواضع تروریستهای داعش و نیروهای کرد در شمال سوریه را منهدم کرده‌اند.

نیروهای ارتش در ۲۴ ساعت گذشته در ادامه عملیات سپر فرات، مواضع تروریستهای داعش و نیروهای کرد در شمال سوریه را منهدم کرده‌اند.

 

 به گزارش تحلیل ایران، ستاد کل ارتش ترکیه امروز یکشنبه با انتشار بیانیه ای تاکید کرد: نیروهای ارتش در 24 ساعت گذشته 8 موضع تروریست‌های داعش و 51 موضع نیروهای کرد را در شمال سوریه منهدم کردند.این اقدامات در ادامه عملیات سپر فرات انجام شده است. ترکیه مدعی است که هدف اصلی از اجرای این عملیات پاکسازی مناطق شمالی سوریه از کردها و تروریست های داعش است.

خبرآنلاین نوشت: دولت سوریه ضمن مخالفت شدید با این اقدامات، عملیات نظامی ترکیه در شمال این کشور را تجاوز آشکار به خاک خود ارزیابی کرده است.در بیانیه ستاد کل ارتش ترکیه آمده است: در نتیجه درگیری ها حداقل 4 شبه نظامی کرد کشته و 20 نفر دیگر زخمی شده اند. در حملات هوایی جنگنده های ارتش ترکیه نیز حداقل 11 تروریست داعش کشته شده اند.ترکیه حزب کارگران کردستان موسوم به پ ک ک و نیروهای کرد موسوم به وای پی جی را در فهرست سازمان های تروریستی قرار داده است.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :