موضوعات ‌مرتبط: سیاسی مجلس

a/104026 :کد

بر اساس گزارش:

طرح موضوع یارانه در جلسه کمیسیون شوراهای مجلس

  یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ — ۱۹:۵۷
تعداد بازدید : ۲۷۱   
 تحلیل ایران -طرح موضوع یارانه در جلسه کمیسیون شوراهای مجلس

عضو هیئت رئیسه مجلس از پیشنهاد رئیس کمیته امداد برای حذف یارانه دهکهای بالا و اختصاص اعتبار آن به مدد جویان کمیته امداد خبر داد.

 عضو هیئت رئیسه مجلس از پیشنهاد رئیس کمیته امداد برای حذف یارانه دهکهای بالا و اختصاص اعتبار آن به مدد جویان کمیته امداد خبر داد.

 

به گزارش تحلیل ایران، اصغر سلیمی عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم، در تشریح جلسه عصر امروز (2 آبان) کمیسیون متبوع خود اظهار کرد:  این جلسه با حضور پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) برگزار شد.وی افزود: فتاح گزارشی درباره موانع و مشکلات پیش روی اشتغال، بهداشت، مسکن، درمان و همچنین مشکلات ازدواج مددجویان کمیته امداد  به اعضای کمیسیون ارائه کرد.


عضو هیئت رئیسه کمیسیون شوراها به پیشنهادات فتاح در این نشست اشاره کرد و گفت: دهک‌های بالای از هدفمندی حذف شده و اعتبارات حاصله به اعضای تحت پوشش کمیته امداد اختصاص یابد.سلیمی تصریح کرد: در این جلسه همچنین مواد باقی مانده از طرح اصلاح موادی از قانون تشکیلات، وظایف و انتخابات شوراهای اسلامی کشور و انتخاب شهرداران مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


سلیمی در پایان خاطر نشان کرد: در این جلسه همچنین مواد مورد بررسی درباره میزان تحصیلات نامزدهای انتخابات شوراها در شهرهای بزرگ و مدت زمان استعلام از وضعیت افراد برای انتخابشان برای سمت شهرداری بررسی شد.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :