موضوعات ‌مرتبط: سیاسی سیاست و امنیت

a/104032 :کد

معاون هماهنگ کننده نهاجا :

استفاده از فرصت سربازی جهت خودسازی و اعتلای کشور

  یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ — ۲۱:۱۸
تعداد بازدید : ۳۸۲   
 تحلیل ایران -استفاده از فرصت سربازی جهت خودسازی و اعتلای کشور

معاون هماهنگ کننده نهاجا در مراسم دانش آموختگی و اعطای سردوشی دانشجویان وظیفه فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی بر استفاده از فرصت سربازی جهت خودسازی و اعتلای کشور تاکید کرد.

معاون هماهنگ کننده نهاجا در مراسم دانش آموختگی و اعطای سردوشی دانشجویان وظیفه فرماندهی آموزش‌های هوایی شهید خضرایی بر استفاده از فرصت سربازی جهت خودسازی و اعتلای کشور تاکید کرد.

 

به گزارش تحلیل ایران، امیر سرتیپ خلبان «عزیز نصیرزاده» معاون هماهنگ کننده نهاجا در مراسم دانش آموختگی و اعطای سردوشی دانشجویان وظیفه که در مرکز آموزش‌های هوایی شهید خضرایی برگزار شد، سربازان را از ارکان نیروهای مسلح عنوان کرد.وی ضمن تجلیل از شهدای 8 سال دفاع مقدس به ویژه شهیدان سرباز گفت: سربازان عزیز در 8 سال دفاع مقدس دوشادوش دیگر رزمندگان در جبهه‌های حق علیه باطل حضوری چشمگیر داشته و ایثارگری‌های فراوانی را از خود به نمایش گذاشتند که در تاریخ ثبت شده است.

معاون هماهنگ کننده نهاجا با مقایسه ارتش حال حاضر و زمان طاغوت گفت: در ارتش جمهوری اسلامی ایران جایگاه ویژه‌ای برای سربازان در نظر گرفته شده است و  نوعی حس برابری و برادری بین کارکنان وظیفه و پایور برقرار است.وی در ادامه با اشاره به واژه «سرباز» اظهار داشت: این کلمه دارای بار معنایی بالایی بوده و به معنی کسی است که حاضر است برای دفاع از وطن، سر خود را که عزیزترین عضو بدن و مایه حیات است را نثار کند.

میزان نوشت: امیر نصیرزاده در ادامه از سربازان خواست تا با عملی کردن آموزش‌ها و آموخته‌های خود، خدمت مقدسی را در راه اعتلا و  سربلندی کشورمان انجام دهند و از لحظه لحظه این مدت سربازی نهایت استفاده را در خودسازی و آماده شده برای آینده کشور ببرند.وی رعایت اصول حفاظتی و انضباطی را اولویت‌های این دوران دانست و از همه سربازان خواست در حفظ اطلاعات نظامی و حفاظتی بکوشند.در ادامه این مراسم دانشجویان پس از قرائت سوگندنامه مفتخر به اخذ سردوشی شده و از مقابل جایگاه رژه رفتند. این مراسم با حضور امیر سرتیپ دوم خلبان بازنشسته «برات پور» لیدر عملیات اچ3 و امیر سرتیپ دوم خلبان «حسینی نیک» فرمانده یگان آموزش های هوایی شهید خضرایی برگزار شد.

                               



  ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :