موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/104033 :کد

در صفحه توییتر خود:

اگر من رئیس جمهور شوم به ایران باج نمی‌دهم

  یکشنبه ۰۲ آبان ۱۳۹۵ — ۲۱:۲۸
تعداد بازدید : ۲۵۵   
 تحلیل ایران -اگر من رئیس جمهور شوم به ایران باج نمی‌دهم

دونالد ترامپ ساعتی پیش در صفحه توییتر خود مدعی شد که ایران با زندانی کردن دو شهروند آمریکایی بار دیگر به دنبال باج گرفتن از آمریکا است.

 دونالد ترامپ ساعتی پیش در صفحه توییتر خود مدعی شد که ایران با زندانی کردن دو شهروند آمریکایی بار دیگر به دنبال باج گرفتن از آمریکا است.

 

به گزارش تحلیل ایران، دونالد ترامپ نامزد جمهوری خواه ریاست جمهوری آمریکا در صفحه  توییتر خود نوشت: باز هم ایران اقدام خود را انجام داد. ایران نشان داد که با زندانی کردن دو شهروند آمریکایی باز هم به دنبال باج گرفتن از آمریکا است.او افزود: اگر من رئیس جمهور شوم چنین اتفاقی نخواهد افتاد.


ایسنا نوشت: روزنامه وال استریت ژورنال در ماه‌های اخیر گزارشی را منتشر کرد و مدعی شد که پرداخت 400 میلیون دلار پول به ایران نوعی باج بوده است؛ چرا که این پول پس از اطمینان از آزادی چهار زندانی آمریکا به تهران پرداخت شده است.این در حالی است که اوباما و جان کری با رد این ادعا تاکید کردند که این پول به دلیل اختلاف ایران و آمریکا بر سر قرارداد تسلیحاتی که پیش از انقلاب امضا شده بود به ایران پرداخت شد.چندی پیش ترامپ در یک نشست خبری گفت: اگر پیروز انتخابات ریاست جمهوری شوم نتیجه انتخابات را می‌پذیرم.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :