موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/104089 :کد

تحولات سوریه

تکمیل آمادگی ارتش سوریه برای نبرد بزرگ

  دوشنبه ۰۳ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۳۷
تعداد بازدید : ۹۹۶۳۴   
 تحلیل ایران -تکمیل آمادگی ارتش سوریه برای نبرد بزرگ

منابع نظامی سوری از آماده شدن ارتش سوریه برای نبرد بزرگ آزادسازی محله‌های شرقی حلب از اشغال تروریست‌های تکفیری و ورود نیرو و تجهیزات بیشتر به جبهه‌های حلب خبر می‌ دهند.

منابع نظامی سوری از آماده شدن ارتش سوریه برای نبرد بزرگ آزادسازی محله‌های شرقی حلب از اشغال تروریست‌های تکفیری و ورود نیرو و تجهیزات بیشتر به جبهه‌های حلب خبر می‌ دهند.

 


به گزارش تحلیل ایران، یک منبع نظامی از حلب تاکید کرد ارتش سوریه آمادگی‌های خود را برای نبرد حلب با هدف آزادسازی محله‌های تحت اشغال گروه‌های تروریستی تکمیل می‌کند.


این منبع از ورود نیروها و تجهیزات نظامی بیشتر به جبهه‌های حلب خبر داد که از لشکر دهم و لشکر هفتم از منطقه النبک حومه دمشق به سوی جبهه‌های محور جنوب غربی حلب آمده‌اند.


 درگیری‌های شدیدی میان ارتش سوریه با تروریست‌ها در جبهه سوق الجبس در جنوب غربی حلب جریان دارد که در جریان این درگیری‌ها، چهار تروریست وابسته به باند موسوم به جیش الفتح به اسارت ارتش درآمدند.


منبع سوری افزود: گروه‌های تروریستی با هدف اشغال مجدد گردان پدافند هوایی در حومه جنوبی حلب که روز گذشته آزاد شد،‌حمله گسترده‌ای را به این مکان انجام دادند که این حمله آنها از سوی ارتش دفع شد و در نتیجه آن دست‌کم 20 تروریست به هلاکت رسیدند و دو خودروی آنها منهدم شد و در سایه درگیری‌های شدید، دیگر تروریست‌ها پا به فرار گذاشتند.


از محله صلاح‌الدین حلب هم خبر می‌رسد که ارتش سوریه با تروریست‌های تکفیری درگیر شده است و با ایجاد کمین محکمی، هفت تروریست را به هلاکت رساند، نیروهای ارتش چندین ساختمان را در این منطقه از لوث تکفیری‌ها پاکسازی کرده‌اند.


تسنیم نوشت : همچنین از عملیات شناسایی هوایی در تمام محور غربی حلب خبر داد که از شب گذشته آغاز شده است،‌این عملیات در پی دریافت اطلاعاتی مبنی بر تجمع تروریست‌ها در این محور آغاز شده بود،‌جنگنده‌های ارتش همچنین مواضع تروریست‌ها در تقاطع الراشدین و المنصوره تا جبهه الراشدین-جاده الشام را بمباران کرده‌اند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :