موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی عتبات عالیات

a/104189 :کد

ستاد عمره و عتبات؛

اطلاعیه ‎ای برای دانشجویان متقاضی سفر اربعین

  ﺳﻪشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ — ۰۸:۴۸
تعداد بازدید : ۱۵۹   
 تحلیل ایران -اطلاعیه ‎ای برای دانشجویان متقاضی سفر اربعین

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خروج از کشور مشمولان بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجاست.

 

 

ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: خروج از کشور مشمولان بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجاست.

به گزارش تحلیل ایران به نقل از روابط عمومی ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان، به منظور تسهیل در اعزام دانشجویان به عتبات عالیات برای شرکت در پیاده روی اربعین حسینی، ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان با همکاری سازمان وظیفه عمومی ناجا اقدام به درخواست صدور مجوز خروج از کشور دانشگاهیان می کند.

 
در این اطلاعیه آمده است: این ستاد فقط برای دانشجویانی که توسط کاروان ها و یا تشکل های مجاز در دانشگاه ها اعزام می شوند، پس از دریافت تعهد نامه های محضری لازم و در صورت مجاز بودن به خروج توسط سازمان وظیفه عمومی ناجا اقدام به دریافت مجوز می کند بنابراین دانشجویانی که به صورت انفرادی اعزام می شوند مشمول این طرح نیستند و باید با سپردن وثیقه نزد سازمان وظیفه عمومی ناجا برای دریافت مجوز اقدام کنند.
 
این اطلاعیه می افزاید: گرفتن مجوز خروج از کشور برای دانشجویان مشمول بر اساس قوانین سازمان نظام وظیفه بوده است و هر متقاضی باید بر اساس شرایط ذکر شده در سایت سازمان نظام وظیفه اقدام به ثبت معافیت تحصیلی کند و مهلت سنوات تحصیلی داشته باشد. مشرق نوشت: همه اطلاعیه های مبتنی بر صدور مجوز خروج از کشور بدون طی مراحل و سپردن وثیقه غیر معتبر و کذب بوده و از دانشجویان مشمول تقاضا می شود از مراجعه بدون رعایت شرایط و قوانین به سازمان نظام وظیفه و دفاتر دانشگاه ها خودداری کنند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :