موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی انتخابات

a/104194 :کد

ناجا؛

آموزش و ساماندهی نیروهای انتظامی برای انتخابات

  ﺳﻪشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ — ۰۹:۱۹
تعداد بازدید : ۸۱۴   
 تحلیل ایران -آموزش و ساماندهی نیروهای انتظامی برای انتخابات

آموزش نیروهای انتظامی برای انتخابات و ساماندهی نیروی انسانی آغاز شده است تا بتوانیم امن‌ترین و بهترین انتخابات را شاهد باشیم.


رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی با اشاره به نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری، گفت: آموزش نیروهای انتظامی برای انتخابات و ساماندهی نیروی انسانی آغاز شده است تا بتوانیم امن‌ترین و بهترین انتخابات را شاهد باشیم.

 

به گزارش تحلیل ایران، سردار محمد شرفی بااشاره به عملکرد نیروی انتظامی در شش ماه نخست سال، اظهار کرد: با اقدامات نیروی انتظامی شاهد کاهش 44 درصدی در زمینه جرایم خشن و 11 درصدی تجاوز به عنف در سطح کشور بوده‌ایم. در شش ماه نخست سال جاری با توجه به اقدامات نیروی انتظامی شاهد کاهش 4 درصدی سرقت و 9 درصدی سرقت مسلحانه در سطح کشور بودیم. این امر به واسطه یک مدل و الگوی مشارکتی بسیار خوب ناجا، ساختارهای امنیتی و نظامی و مردم حاصل شده است.

ایسنا نوشت: وی با بیان اینکه به دلیل اینکه بیشتر سارقان معتادان متجاهر هستند، بعد از دستگیری سارقان مردم نمی‌توانند به اموالشان برسند که این امر مورد مطلوب نیروی انتظامی نیست،  عنوان کرد: در این راستا به دنبال اجرای برنامه‌ای هستیم، که با استفاده از تکنولوژی و ساختارهای بخش خصوصی نرم افزارهایی را طراحی کنیم تا از اموال مردم مراقبت ویژه‌ای شود. تا مردم بیمه شوند و اگر این مراقبت‌ها نتبجه بخش نبود و اموال سرقت شد، مردم بتوانند به اموالشان برسند.ما در تلاشیم تا حداقل خسارت شهروندان باز پرداخت شود و امنیت بالا رود که این امر هم مطالبه مقام معظم رهبری  و هم مردم است.

رئیس پلیس پیشگیری نیروی انتظامی  با اشاره به اینکه در ایام محرم شاهد رستاخیزی از حضور مردم در مراسمات این ایام هستیم، افزود: ایام محرم 54 هزار نفر از مردم در مساجد، تکایا و حسینه‌ها حضور داشته‌اند.سردار شرفی با اشاره به برپایی هزار تجمع در ایام سوگواری محرم عنوان کرد: 80 هزار نفر از کارکنان انتظامی و پلیس افتخاری کار تامین امنیت این مراسم‌ها را بر عهده داشتند که در نتیجه اقدامات صورت گرفته این مراسم بدون کوچک‌ترین حادثه امنیتی به پایان رسید.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :