موضوعات ‌مرتبط: ورزشی کشتی

a/104283 :کد

رقابت های جهانی کشتی دانشجویان

روز طلایی کشتی گیران ایرانی

  ﺳﻪشنبه ۰۴ آبان ۱۳۹۵ — ۲۲:۱۶
تعداد بازدید : ۲۸۹   
 تحلیل ایران -روز طلایی کشتی گیران ایرانی

کشتی گیران آزاد ایران در اولین روز از دوازدهمین دوره رقابتهای کشتی قهرمانی دانشجویان جهان موفق به کسب ۳ نشان طلا و یک برنز شدند.

کشتی گیران آزاد ایران در اولین روز از دوازدهمین دوره رقابتهای کشتی قهرمانی دانشجویان جهان موفق به کسب 3 نشان طلا و یک برنز شدند.


به گزارش تحلیل ایران و به نقل از فدراسیون ملی ورزشهای دانشگاهی؛  در اولین روز از رقابتهای کشتی قهرمانی دانشجویان جهان در کروم ترکیه ، نمایندگان ایران در چهار وزن در کشتی آزاد به روی تشک رفتند که حاصل تلاش نمایندگان ایران در این روز کسب 3 مدال طلا و یک برنز بود.در این روز از بین چهار نماینده ایران سه نفر با برتری برابر رقبای خود به فینال مسابقات راه یافتند و یک کشتی گیر دیگر ایران در دیدار رده بندی رقابت کرد. 

 

واحد مرکزی خبر نوشت:در وزن 57 کیلوگرم یونس سرمستی به ترتیب نمایندگانی از کشورهای کاناد، روسیه و قزاقستان را برد و به فینال مسابقات رسید. سرمرستی برای کسب نشان طلا در فینال با احمت پکر؛ قهرمان جوانان جهان از ترکیه  روبرو شد و با ضربه فنی این کشتی گیر اولین مدال طلای کاروان دانشجویان را کسب کرد. رضا افضلی در وزن 74 کیلوگرم نیز در گروه خود با ورزشکارانی از کشورهای قزاقستان ، فنلاند و ترکیه روبرو شد و با شکست هر سه نفر و راهیابی به رسید. رضا افضلی در فینال این بازیها با  امیل برنارسزیک  از لهستان مسابقه داد و توانستب با ضربه فنی کشتی گیر اروپا به مدال طلا دست یابد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :