موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/104293 :کد

ترامپ:

جنگ جهانی سوم پیامد سیاست‌های کلینتون در قبال سوریه

  چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ — ۰۰:۳۳
تعداد بازدید : ۲۷۸   
 تحلیل ایران -جنگ جهانی سوم پیامد سیاست‌های کلینتون در قبال سوریه

نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با انتقاد از سیاست‌های «هیلاری کلینتون» گفت این سیاست‌ها می‌تواند به جنگ جهانی سوم منجر شود.

نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا با انتقاد از سیاست‌های «هیلاری کلینتون» گفت این سیاست‌ها می‌تواند به جنگ جهانی سوم منجر شود.

 

به گزارش تحلیل ایران، «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان در انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا روز سه‌شنبه بار دیگر به انتقاد از سیاست‌های جنگ‌طلبانه رقیب دموکراتش پرداخت.وی که با خبرگزاری رویترز مصاحبه می‌کرد، گفت سیاست‌های کلینتون در قبال سوریه به «جنگ جهانی سوم» منجر می‌شود.


آقای ترامپ همچنین تأکید کرد که از نظر او، کنار زدن «بشار اسد» رئیس‌جمهور سوریه، در مقایسه با مبارزه با گروه‌های تروریستی چون داعش، مسئله‌ای ثانویه به شمار می‌آید.وی از خودداری سران حزب جمهوری‌خواه از حمایت از خودش هم انتقاد کرد و گفت اگر قدرتمندان حزب از او حمایت می‌کردند، او «امکان نداشت» که شکست بخورد.اظهارات ترامپ ساعتی پس از آن منتشر شد که «کالین پاول» وزیر خارجه آمریکا در دوره «جورج بوش» پسر هم از «هیلاری کلینتون» نامزد حزب دموکرات حمایت کرد.


فارس نوشت: مواضع ساختارشکنانه «دونالد ترامپ» نامزد جمهوری‌خواهان که ساختار کنونی قدرت در این کشور را به چالش کشیده، موجب شده تا شمار زیادی از هم‌حزبی‌های او از کلینتون حمایت کنند. اغلب قریب به اتفاق رسانه‌های جریان اصلی در آمریکا هم کلینتون حمایت کرده‌اند.ترامپ می‌گوید کلینتون نامزد طبقه حاکم در آمریکاست.انتخابات ریاست‌جمهوری آمریکا روز 18 آبان برگزار می‌شود. آخرین نظرسنجی‌ها از پیشتازی کلینتون حکایت دارد.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :