موضوعات ‌مرتبط: سیاسی بین الملل

a/104309 :کد

تحولات سوریه؛

مهمترین تحولات سوریه در ۲۴ ساعت گذشته

  چهارشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۵ — ۰۸:۰۵
تعداد بازدید : ۲۴۴   
 تحلیل ایران -مهمترین تحولات سوریه در ۲۴ ساعت گذشته

مرکز روسی نظارت بر آتش بس سوریه اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته، گروه های مسلح در این کشور ۶۱ مرتبه آتش بس را نقض کرده اند.

 

 
مرکز روسی نظارت بر آتش بس سوریه اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته، گروه های مسلح در این کشور ۶۱ مرتبه آتش بس را نقض کرده اند.

 

به گزارش تحلیل ایران به نقل از پایگاه لبنانی النشره، مرکز روسی نظارت بر آتش بس سوریه موسوم به «حمیمیم» گزارش جدیدی را از روند اجرایی توافق آتش بس در این کشور منتشر کرد. مهر نوشت: بر اساس این گزارش، مرکز روسی نظارت بر آتش بس سوریه اعلام کرد که طی ۲۴ ساعت گذشته، گروه های مسلح در این کشور ۶۱ مرتبه آتش بس را نقض کرده اند.مرکز حمیمیم همچنین گفته است: برخی گروه های مسلح بدون پایبندی به توافق آتش بس امضا شده، اقدام به هدف قرار دادن مناطق مسکونی می کنند.

طبق اعلام این مرکز، نقض آتش بس در سوریه، عمدتا در حومه استان های حلب، دمشق، حماه و لاذقیه رخ داده است.در همین حال، گفته می شود که رایزنی های مرکز حمیمیم در نهایت به خروج ۴۸ غیرنظامی از محاصره گروه های مسلح در منطقه «بستان القصر» حلب منجر شده است.این مرکز روسیه در ادامه گفته است: جنگنده های ارتش روسیه و سوریه تاکنون هیچ حمله ای به مواضع آن دسته از گروه های مسلح که به توافق آتش بس پایبند بوده اند، انجام نداده اند.

 

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :