موضوعات ‌مرتبط: اجتماعی فرهنگی

a/104460 :کد

وهابیت و تروریست

آیت‌الله ‌مکارم‌: وهابیت زادگاه و مروج تفکر تکفیری است

  پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵ — ۱۱:۱۳
تعداد بازدید : ۱۸۳   
 تحلیل ایران -آیت‌الله ‌مکارم‌: وهابیت زادگاه و مروج تفکر تکفیری است

یکی از مراجع عظام تقلید با اشاره به تهدید تروریسم تکفیری برای جهان اسلام و مجموعه بشریت گفت: وهابیت زادگاه و مروج تفکر تکفیری است.

یکی از مراجع عظام تقلید با اشاره به تهدید تروریسم تکفیری برای جهان اسلام و مجموعه بشریت گفت: وهابیت زادگاه و مروج تفکر تکفیری است.

 

به گزارش تحلیل ایران آیت‌الله ناصر مکارم‌شیرازی در دیدار دبیر شورای عالی امنیت ملی ‌نعمت امنیت در جمهوری اسلامی ایران را موهبتی الهی و شایسته شکر و سپاسگزاری به درگاه احدیت عنوان کرد و اظهار داشت‌: ریشه مجموعه موفقیت‌ها در نظام اسلامی تمسک به دین حنیف اسلام و تحقق احکام الهی در این سرزمین است.
 
وی با اشاره به تهدید تروریسم تکفیری برای جهان اسلام و مجموعه بشریت، ضرورت توجه به ریشه‌های تکفیر را مورد تاکید قرار داد‌ و افزود‌: وهابیت همان گونه که در اجلاس اخیر گروزنی نیز از سوی مذاهب مختلف اسلامی مورد تاکید قرار گرفت خارج از دین مبین اسلام بوده و زادگاه و مروج تفکر تکفیری است.
 
مشرق نوشت : آیت‌الله ‌مکارم‌شیرازی ضرورت حفظ وحدت و انسجام در میان گروه‌های مختلف سیاسی را مورد تاکید قرار داد‌ و تصریح کرد:‌ رعایت اخلاق اسلامی و حفظ حدود شرعی در اظهار‌نظرها و اقدامات ضرورتی است که باید بیش از گذشته به ان اهتمام شود.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :