موضوعات ‌مرتبط: سیاسی رصد سیاسی

a/104510 :کد

تروریست

عربستان کشوری تروریست پرور است

  پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۳۹۵ — ۱۹:۱۴
تعداد بازدید : ۲۶۷   
 تحلیل ایران -عربستان کشوری تروریست پرور است

مرجع تقلید شیعیان با ابراز خرسندی از وحدت دو کشور روسیه و ایران گفت: آن کشوری که تروریست پرور است خود عربستان است

مرجع تقلید شیعیان با ابراز خرسندی از وحدت دو کشور روسیه و ایران گفت: آن کشوری که تروریست پرور است خود عربستان است و با اینکه این کشور داعیه اسلام را دارد اما تمام امکانات خود را برای ساختن داعش و فرقه های تکفیری به کار می برد.

 

به گزارش تحلیل ایران ، آیت الله نوری همدانی عصر امروز در دیدار با دمیر حضرت محی‌الدین با اشاره به سالروز شهادت امام سجاد(ع) اظهار داشت: بر همه مسلمانان لازم است که شناخت به زمان داشته باشند شناخت زمان به معنای شناخت حوادث، اهل زمان، شناخت دوستان و افراد متحد با اسلام است.


مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه کشور سوریه در مقابل صهیونیست‌ها و آمریکائیان مقاومت کرده و ایستاده است، افزود: کشور سوریه در صف اسلام است و همه ما از کشور سوریه حمایت کرده و حفظ مقاومت سوریه بسیار مهم است.


آیت‌الله نوری همدانی بیان کرد: از آن‌روزی که انقلاب اسلامی به وقوع پیوست و نظام اسلامی توانمند و قدرتمندی به وجود آمد که به مردم عزت و عظمت و آزادی بخشید و دو جبهه به وجود آمد یک جبهه اسلام، برادری و اتحاد و جبهه دیگر آمریکا و صهیونیست و آل سعود است.


وی گفت: با وقوع انقلاب ایران مسلمانان امیدوار شدند که خود را از یوغ استکبار و استعمار رها کنند از این جهت غرب، صهیونیست‌ها و آل سعود در مقابل مسلمانان صف‌بندی کرده و به اشکال مختلف دست به دسیسه و جنگ علیه مسلمانان زده‌اند.


استاد برجسته حوزه علمیه با بیان اینکه غرب با تشکیل داعش و تکفیری‌ها به دنبال نابود کردن مسلمانان است، تصریح کرد: با سلاح آمریکا یمن و سوریه را می‌کوبد و با تبلیغات ایران هراسی به دنبال تضعیف نظام جمهوری اسلامی ایران است اما ایران اسلامی با ثبات قدم به راه خود ادامه می‌دهد.


آیت‌الله نوری همدانی با اشاره به همکاری ایران و روسیه و با ابراز خرسندی از وحدت این دو کشور گفت: آن کشوری که تروریست پرور است خود عربستان است و با اینکه این کشور داعیه اسلام را دارد اما تمام امکانات خود را برای ساختن داعش و فرقه‌های تکفیری به کار می‌برد.


تسنیم نوشت : وی در پایان ابراز امیدواری کرد که مسلمانان روز به روز وحدت و همکاری خود را در مقابل دشمنان افزایش دهند.

                                 ارسال نظر جدید:
      نام :        (در صورت تمایل)

      ایمیل:      (در صورت تمایل) - (نشان داده نمی شود)

     نظر :